Kaş Olympos Mocamp

Kaş Olympos Mocamp
4,20

kasolympos.com

+90 242 836 2252

Andifli Mah. Küme Evleri No:51, Kaş/Antalya

orhan@kasolympos.com

Özel işletme


Hakkında

Tatilde her türlü ihtiyacınıza kısa sürede ulaşabileceğiniz bir kamp alanı için Kaş Olympos Mocamp’ı tercih edebilirsiniz. Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan Kaş Olympos Mocamp’ta arzunuza göre çadır, karavan ya da bungalov tipi konaklama imkânlarından faydalanabilirsiniz. İşletmenin sunmuş olduğu karavan ya da çadır bölgesi sadece özel imkânlarınız için ayrılmıştır. İşletmede çadır ya da karavan kiralama hizmeti verilmez. Konfordan vazgeçemeyeceğiniz lüks bir konaklama tipi için işletmede bungalov kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik doğanın farklı renkleriyle harmanlanmış müthiş bir atmosferde konaklarken her günü enerjiyle karşılayabilirsiniz.

Kaş Olympos Mocamp Kaş Kalkan yolu üzerinde ve Kaş şehir merkezine 2 km mesafede yer alır. Bu sayede bölgeye özel ya da toplu taşıma araçları ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. İşletmenin denize sıfır konumu sayesinde yaz aylarınızı kıymetli kılacak dalış aktivitesinden faydalanabilirsiniz. Özel kamp bölgesinde günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sıcak su, wc, duş, elektrik, internet, mutfak, buzdolabı ve çamaşır odası gibi hizmetler sunulur. Bu sayede ihtiyaçlarınızı ev konforunda karşılayabilirsiniz. Gün içerisinde yemek yapımı ile uğraşmak istemezseniz de işletme içerisinde yer alan restoranda pişen lezzetli yemekleri deneyebilirsiniz.

Kaş Olympos Mocamp işletmesinde konakladığınız süre boyunca birbirinden keyifli etkinlikleri deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. İşletmenin denize sıfır konumu sizin için harika bir yüzme aktivitesi sunacaktır. Aynı zamanda yeşil ve maviyi birleştiren benzersiz bir doğada kendinize yürüyüş rotası belirleyebilirsiniz. Yüksek oksijen seviyesi ile adeta yenilendiğiniz bir kamp tatilinde huzura ulaşırken sevdiğiniz kitabı da okuyabilirsiniz. İşletmenin 2022 yılına özel yaklaşık fiyat bilgisi iki kişi için çadırla konaklama 200 TL olarak belirlenmiştir. Kaş Olympos Mocamp'a tatile gideceğiniz döneme özel güncel fiyat politikası ve rezervasyon için işletme ile iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Elif
2022 Eyl
5 Eylül 2022 tarihinde girip, 11 Eylül'de çıkış yaptığımız muhteşem bir kamp alanı. Öncelikle tesis sahiplerine güler yüzlü hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bizi hiçbir şekilde zorluğa sokmadılar. Kendimiz çadırımızı istediğimiz noktaya kurduk. Geçmiş dönemlerde buzdolabı azlığı ve sıcak su bitmesinden şikayetler yaşanmış. Ancak biz herhangi bir sorun yaşamadık. Hatta duşta kaynar su geldiğini bile hatırlıyorum. Kampın belki de sağladığı en büyük avantajlardan biri çadıra özel masa ve sandalyeyi ücretsiz bir şekilde tahsis etmeleri. Neredeyse günümüzün büyük bir çoğunluğunu çadır yanında kendi masa ve sandalyemizde geçirdik. Zaten Olympos Mocamp'ın kendi plajına söylenecek çok fazla söz yok. Denizi mükemmel. Şezlong ve şemsiyeleri tamamen konforlu olacak şekilde düzenlenmiş. Sadece normale göre fiyatların biraz pahalı olduğunu düşünmüştük ancak Kaş merkezini de görünce normal standartta olduğunu anladık. Kamp alanı marinaya 1 km ve şehir merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta. Böylece kısa bir yürüyüş sonunda merkez noktalara da kolayca ulaşabiliyorsunuz. Orta kısım çadırlara özel duş ve tuvalet bölümü ayrıldığı gibi üst kısımlar için de yaptırılmış. Dolayısıyla ortak alanlarda fazla doluluk yaşanmıyor. Hatta ben girdiğimde yanımdaki kabinler çoğunlukla boştu. Her sabah ortak alanların temizlendiğine de şahit oldum. Çadırların yanında iki adet aydınlatma ve üçlü priz bulunuyor. Bunlar da ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Kısacası konakladığım süre boyunca neredeyse her noktadan memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bir sonraki Kaş ziyaretinde yeniden tercih edeceğiz.

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş