Kaş Marin Camping

Kaş Marin Camping
4,20

kasmarinhotel.com

0 (242) 836 25 60

Andifli Mahallesi,acısu mevkii Fener yanı Kaş/Antalya, Kaş/Antalya

info@kasmarinhotel.com

Özel işletme


Hakkında

Doğa ile iç içe kalırken, güvenli ve konforlu hissedeceğiniz bir kamp alanı için tercihinizi Patara Kaş Marin Camping’ten yana kullanabilirsiniz. Antalya’nın Kaş bölgesinde yer alan kamp işletmesi karavan, çadır ya da pansiyon konaklaması için uygundur. Antalya – Fethiye üzerinde konumlanan kamp işletmesine arzunuza göre toplu taşıma ya da özel araç ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik Kaş Marin Camping’in Akçagerme Plajı’na yürüme mesafesi bulunan kolay konumu sizin için konforlu bir tatil imkânı sunacaktır.

Kaş Marin Camping işletmesi tatil boyunca arzulayabileceğiniz her türlü hizmeti karşılamayı başarır. İşletmede konaklarken beach plaj, plaj bar, havuz, su kaydırağı, havuz bar, kahvaltı servisi, oda servisi, zengin menü, gezi turları ve servis hizmeti gibi birçok imkândan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda günlük küçük ihtiyaçlarınızı karşılamak için kamp alanında su, elektrik, internet, duş, wc ve mutfak gibi hizmetler sunulur. Bu sayede günlük ihtiyaçlarınızı kamp alanı sınırları içerisinde kolayca karşılayabilirsiniz. 

Kaş Marin Camping işletmesinde konaklarken birden çok aktiviteyi de deneme fırsatı bulabilirsiniz. Yaz tatilinde arzunuza göre denizin huzurlu dalgalarında yüzebilir ya da dalış için bir havuzu tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra işletmede deneyebileceğiniz etkinlikler; su parkı, trekking, bisiklet turu, voleybol, fotoğrafçılık, yüzme, kano turu, rafting, dalış ve jeep safari olarak sıralanır. Bu sayede gün içerisinde eğlence dozunu her an yüksek tutabilirsiniz. İşletmenin fiyat bilgileri çadır kurma ücreti kişi başı: 50₺, ahşap kamelya kullanım ücreti 75₺, karavan kişi başı ücreti 100₺ olarak belirtilmiştir. Bunun yanı sıra Kaş Marin Camping’te havuza 30 TL bir ücret karşılığında girebilirsiniz. Güncel fiyat bilgisi ve müsaitlik durumu için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Gezi
Kano
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Off Road
Dalış
Bisiklet
Kültür
Balık Tutma
Yamaç Parasutu
Rahatlama

Kiralama

Atv

Tekne

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş