Kaş Harnup Camping

Kaş Harnup Camping
4,90

harnupcamping.com/

(0533) 364 22 86

Andifli, Büyük Çakıl Cd. No:11, Kaş/Antalya

harnup@harnupcamping.com

Özel işletme


Hakkında

Doğanın hem mavi hem yeşil mucizelerini bir arada bulabileceğiniz Kaş Harnup Camping’i mutlaka ziyaret etmelisiniz. Doğa ile iç içe konumuyla görenleri adeta büyüleyen tesis Büyük Çakıl Plajı’na yürüme mesafesinde bulunuyor. Kaş’ın en güzel plajlarından birine olan yakınlığı sayesinde Harnup Camping özellikle yaz sezonunda birçok misafir tarafından ziyaret ediliyor. Konforu birinci planda tutan kamp tesisinde çadır kurmaya müsait geniş bir toprak alan bulunuyor. Dolayısıyla doğa içinde isterseniz kendi çadırınızı kuruyor isterseniz de işletmenin tahsis etmiş olduğu çadırları kiralayabiliyorsunuz. Konforlu bir konaklama tercihi sunan işletmeye hem özel araç hem de toplu taşıma ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Üstelik tesiste, özel araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz bir otopark da bulunuyor. 

Tesisin dağlık çevresi oksijen bakımından elverişli bir atmosfer sunuyor. Böylece tesiste gününüzün büyük bir çoğunluğunu yüksek bir oksijenin keyfini çıkarırken geçirebiliyorsunuz. Kaş Harnup Camping’in sezon boyunca kampçılar tarafından tercih edilmesini sağlayan bir diğer sebep de geniş hizmet olanakları. Özel bir işletme tarafından çalışmaları sürdürülen tesiste wc, duş, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, mutfak, buzdolabı, kahvaltı servisi ve otopark gibi birçok imkâna erişebiliyorsunuz. Tesiste yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınız için kendi yemeğinizi hazırlayabilir ya da kahvaltı servisinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda gün içerisinde açlık hissederseniz de çay, meşrubat ve atıştırmalık servisini tercih edebilirsiniz. 

Konforlu bir biçimde konaklarken macera dozu yüksek aktiviteleri de denemek isterseniz tesisin elverişli konumu ve yüksek oksijenini bir fırsat bilebilirsiniz. Arzunuza göre akvaryumu andıran masmavi bir denizde dalış, yüzme, tekne turu ya da deniz kanosu yapabilirsiniz. Aynı zamanda doğayı keşfedeceğiniz yamaç paraşütü, safari ya da trekking de deneyimleyebilirsiniz. Vaktinizi tesiste geçirmek isterseniz de düzenli aralıklarla temizlenen ortak kullanım alanlarını güvenle değerlendirebilirsiniz. Kamp tesisine doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz için önceden iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kano
Yamaç Parasutu
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Atv

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş