Karya Beach Camping

Karya Beach Camping
4,10

akyakakamp.net/

0 536 288 64 54

Kıran, Menteşe/Muğla

info@akyakakamp.net

Özel işletme


Hakkında

Karya Beach Camping’te muhteşem tatil anıları ile unutulmaz dostluklar biriktirebilirsiniz. Muğla’nın Menteşe sınırları içerisinde hizmet veren Karya Beach Camping, muhteşem bir doğa manzarası karşısında tertemiz havayla yenilenmenizi sağlıyor. Dolayısıyla tatil süresi boyunca kendinizi hiç olmadığınız kadar dinç hissedebiliyorsunuz. Karya Beach Camping’e ulaşımı şahsi aracınız ile sağlayabilirsiniz. Tesise Akyaka merkezden 20 dakika ve Menteşe ilçe merkezi üzerinden yaklaşık bir saatlik süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise geldiğinizde özel araç otoparkından konaklama ücretine dâhil olarak faydalanabilirsiniz.

Keyifli akşamlarda unutulmaz dostluklar biriktirebileceğiniz Karya Beach Camping’te şahsi çadır ve karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Üstelik tesisin belirlemiş olduğu konaklama ücretine dâhil olarak sıcak su, tuvalet, duş, çamaşır makinesi, buzdolabı, otopark, şezlong, kesintisiz şebeke suyu ve elektrik gibi gelişmiş hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Karya Beach Camping’te kendi yemeğinizi pişirebilmek için tüp getirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda tesisin özel mangal alanlarında akşam yemeklerine lezzetli aperatifleri dâhil edebilirsiniz. Yemeğinizi hazır olarak temin etmek isterseniz de Karya Beach Camping’in barında çeşitli aperatiflerin tadına bakabilirsiniz. Kamp tatiliniz boyunca her ihtiyacınıza kesintisiz hizmet olanağı sunan Karya Beach Camping’te ateş yakmak yasaklanmış. Doğayı korumak amacıyla mangalınızı da belirlenen bölgelerde ve kontrollü olmak şartıyla yakmanızı tavsiye ederiz.

Ege’nin muhteşem deniziyle buluşacağınız Karya Beach Camping’te yüzme ve dalışın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca tesisin konaklama ücretine dâhil olarak sunmuş olduğu şezlong hizmetinden faydalanarak yaz güneşini tadabilirsiniz. Karya Beach Camping’te Ege’nin muhteşem su altı güzelliklerini keşfetmek için de olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Doğa ile iç içe konumlanmış tesiste yenileyici bir atmosferin keyfini çıkarmak için trekking, bisiklet turu ya da koşu yapmanızı da tavsiye ederiz. Tesiste konakladığınız süre boyunca unutulması imkânsız birçok güzelliğe şahit olacaksınız. Doğanın tarifsiz güzelliklerini ölümsüz kılmak için fotoğrafçılık da yapabilirsiniz. Karya Beach Camping’e doğru yola çıkmadan önce sorularınız ve rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş