Kartal Vadisi Dağ Evleri

Kartal Vadisi Dağ Evleri
4,60

sapanca-dagevi.business.site/

0 537 897 84 73

Memnuniye, Sapanca/Sakarya

Özel işletme


Hakkında

Doğanın her detayına hayran kalacağınız büyüleyici bir rota da Kartal Vadisi Dağ Evleri. Sakarya’nın Sapanca ilçesi sınırlarında hizmet veren Kartal Vadisi, ormanın içinde kuş cıvıltılarıyla huzur bulabileceğiniz muhteşem bir noktada bulunuyor. Böylece yüzünüzü çevirdiğiniz her noktada dağların heybetli görüntüsü arasında üzerine sis çökmüş bir ormana karşı ruhunuzu dinlendirebiliyorsunuz. Kartal Vadisi Dağ Evleri’ne konumu itibariyle ulaşım yalnızca özel araç ile sağlanıyor. Ayrıca özel aracınızı bırakabileceğiniz müsait nokta bulabiliyorsunuz. Ormanın içinde dere sesiyle huzur bulacağınız Kartal Vadisi’nde huzurla başladığınız her günü dinlenmiş bir ruh ile sonlandırma şansına sahipsiniz.

Sapanca Kartal Vadisi Dağ Evleri’nde misafirlerin doğa eteklerinde tertemiz atmosferle huzurlu vakit geçirebilmesi için özenli konseptler oluşturulmuş. Tesisin özel bungalov evleri 3-4 ve 5 kişilik olmak üzere çeşitleniyor. Böylece ailenizle birlikte unutulmaz tatil anıları biriktirebiliyorsunuz. Tesise yalnızca aile ve evli olmak şartıyla misafir kabul ediliyor. Böylece kafa dinlerken yılın tüm yorgunluğunu atabileceğiniz dinlendirici bir tatile çıkabiliyorsunuz. Kartal Vadisi Dağ Evleri’nde mutfak bölümü evin iç kısmında mevcut. Bu sayede günlük yemeklerinizi oda içerisinde hijyenik bir şekilde yapabilirsiniz. Özenle hazırlamış olduğunuz yemekleri de bungalov yapıların özel veranda bölümünde yiyebilirsiniz. Mangal yakma şansına da sahip olduğunuz Kartal Vadisi Dağ Evleri’nde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi merkezden temin edebilirsiniz. Tesis Sapanca merkezine yaklaşık 8 km’lik bir mesafede bulunuyor. Böylece yaklaşık 20 dakikalık bir süre içerisinde merkeze ulaşmak mümkün hâle geliyor.

Yorgunlukları geri planda bırakacağınız Kartal Vadisi Dağ Evleri’nde doğayı keşfederken ruhunuzu dinlendirecek aktiviteler yapabilirsiniz. Köy hayatını yeniden keşfedeceğiniz Kartal Vadisi Dağ Evleri’nde büyüleyici bir ses eşliğinde dere boyunca yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca ailenizle birlikte bir doğa gezisine çıkarak çeşitli mucizelere tanık olma şansı yakalayabilirsiniz. Sadece aile konseptiyle hizmet veren Kartal Vadisi Dağ Evleri’ne doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi ve rezervasyon için tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Gezi
Rahatlama
Bisiklet

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş