Kargı Koyu Kamp Alanı

Kargı Koyu Kamp Alanı
4,40

--

--

İskele, Datça/Muğla


Hakkında

Ege sahillerinde ruhunuzu dinlendireceğiniz ücretsiz bir tatil için Kargı Koyu kamp alanını tercih edebilirsiniz. Ücretsiz konaklama imkânı sunan Kargı Koyu, Muğla’nın Datça ilçesinde konumlanır. Muğla şehir merkezine 2 saat ve Datça merkezine 3 km’lik mesafede bulunan kamp bölgesine minibüs, özel araç ya da karavan ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kargo Koyu kamp alanı özellikle ulaşım kolaylığı sayesinde yaz sezonunda sıklıkla tercih edilir. Kamp bölgesine kolayca ulaşım sağladıktan sonra dilediğiniz yere çadır kurabilirsiniz.

Üç bir yanı ormanlarla çevrili kamp bölgesinde yüzünüzü sakin Ege sularına döneceğiniz muhteşem bir konaklama imkânı bulabilirsiniz. Kargı Koyu’na doğru kamp için yola çıktığınızda ateş yakmanın yasak olduğunu bilmeniz gerekir. Kamp ateşi ya da mangal gibi aktivitelerden faydalanamayacağınız bölgede wc ve duş gibi zorunlu ihtiyaçları kısa sürede karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra gün içerisinde kahvaltı ve akşam yemeği gibi öğünler için restoran ile büfeler bulunur. Acıktığınız zaman yemek ihtiyacınızı restoran yemekleriyle giderebilir ya da büfeden satın aldığınız dayanıklı yiyecekler ile açlığınızı dindirebilirsiniz.

Özellikle trekking aktivitesi için tercih ile Kargı Koyu kamp alanı çevresinde deneyimleyebileceğiniz birbirinden farklı etkinlikler bulunur. Bölgede konaklarken Ege’nin özgür sularında yüzebilir ya da olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ormanlık bir alanla çevrili yürüyüş yolunu trekking için kullanabilir ya da bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabilirsiniz. Sessizliğin korunduğu kamp bölgesinde ihtiyaçlarınızı kısa bir sürede karşılarken ruhunuzu dinlendirme imkânı bulabileceksiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

17°/16° C

Clear

Cmt (25.Mar)

17°/16° C

Clouds

Paz (26.Mar)

18°/17° C

Clear

Pzt (27.Mar)

17°/14° C

Clear

Sal (28.Mar)

10°/11° C

Rain

Çar (29.Mar)

12°/14° C

Clear

Per (30.Mar)

15°/15° C

Clouds

Cum (31.Mar)

17°/16° C

Clouds

Cmt (01.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Market

Sıcak su

Restoran

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş