Karagöz Ormanları Kamp Alanı

Karagöz Ormanları Kamp Alanı
4,00

--

--

Fethiye/Muğla


Hakkında

Ege’nin huzurlu sularına kendinizi bırakırken şehirle bağınızı koparmak istemezseniz Karagöz Ormanları Kamp Alanı tam olarak size göre. Ücretsiz kamp alanı Muğla’nın Fethiye ilçesi sınırları içerisinde yer alır. Fethiye ilçe merkezine 7 km’lik bir mesafede bulunan kamp bölgesine toplu taşıma araçları ya da şahsi aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgenin kolay bir ulaşım istikametinde olması özellikle yaz mevsiminde fazlasıyla rağbet görmesini sağlar. Antik mezarlıklara yakın bir konumda bulunan kamp bölgesi şehirleşmiştir. Bu nedenle kamp yaparken sessizliği tercih ederseniz sahil kenarını tercih edebilirsiniz. 

Ücretsiz kamp bölgesi çevresinde birden çok tesis bulunur. Gün içerisinde wc, elektrik ya da yeme-içme gibi ihtiyaçlarınızı çevreden karşılayabilirsiniz. Ancak şehirleşmiş kamp bölgesinde tesis fiyatları biraz pahalı gelebilir. Uçuk bir ücrete maruz kalmamak için yeme-içme ihtiyaçlarınızı yolda temin edebilirsiniz. Antik mezarlıklara yakın konumda bulunan bölge, ücretsiz bir konaklama imkânı sunarken gezi için de harika bir rota oluşturur. Gün içerisinde şehrin tarihi dokusunu keşfedebilir ve anıları ölümsüz kılmak için fotoğraf makinenizi kullanabilirsiniz.

Yürüyüş parkuru bulunan kamp bölgesinde doğayı keşfedeceğiniz bir trekking rotası oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bölgenin denize sıfır konumu sayesinde özgürce yüzebilir ve keyifli bir dalış aktivitesini deneyimleyebilirsiniz. Bölgeye bisikletinizi getirirseniz de gün içerisinde ormanın derinliklerini ya da şehrin güzide dokusunu keşfedebilirsiniz. Bölgede tesis bulunsa da her ihtimali göz önünde bulundurarak yolda eksikleri gidermenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Market

Sıcak su

Restoran

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş