Karadayı Camping

Karadayı Camping
4,10

facebook.com/profile.php?id=100063520604743

0538 783 63 57

Gümüşyaka Merkez, 15. Cd., Silivri/İstanbul

umit19792008@hotmail.com

Özel işletme


Hakkında

İstanbul’un merkezi imkânlarından uzaklaşmadan konforlu bir kamp tatiline çıkmak için Karadayı Camping’i tercih edebilirsiniz. İstanbul’un Silivri ve Gümüşyaka Merkez noktasında bulunan Karadayı Camping, sessiz ve huzurlu atmosferiyle özellikle ailelerin tercih ettiği bir kamp merkezi hâline geliyor. Silivri Karadayı Camping’in ulaşım rotası da misafirlere kolaylık sağlayacak özelliklere sahip. Tesise gelirken isteğinize göre hem toplu taşıma hem de özel aracınızı kullanabilirsiniz. Karadayı Camping’in İstanbul merkezine 1 saat 20 dakika, Tekirdağ’a 45 dakika, Şile’ye 1 saat 35 dakika ve Çatalca’ya yaklaşık 40 dakikalık süresi bulunuyor. Bu sayede özel aracınızla çevre il ve ilçelerden kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde tesisin İstanbul sınırları içinde olmasını bir fırsat bilerek ulaşımı toplu taşımayla da sağlayabilirsiniz. Bunun için Silivri otobüslerini kullanabilirsiniz.

Karadayı Camping, denize sıfır rotası ve nezih atmosferiyle gelenleri kendine hayran bırakacak özelliklere sahip. Tesise girdiğiniz andan itibaren doğayla iç içe bir manzarayla karşılaşıp dilediğiniz noktaya çadır kurabilirsiniz. Bu sayede şehrin merkezinde kampın keyfini çıkarırken doğanın iyileştirici atmosferine de tanık olabilirsiniz. Karadayı Camping tesisinde kendi mangalınızı yapabileceğiniz gibi büfede lezzetli atıştırmalıkları da deneyebilirsiniz. Ayrıca tesisin merkezi konumunu bir fırsat bilerek dışarıda pek çok restoranı ziyaret edebilirsiniz. Karadayı Camping’te çadırınızla birlikte konaklarken sıcak su, duş, elektrik bağlantısı, internet, otopark ve büfe gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Silivri’de hizmet veren Karadayı Camping’in denize sıfır konumu sayesinde günün büyük bir çoğunluğunu yaz aktiviteleriyle geçirebilirsiniz. Bunun için masmavi bir denizde yüzebilir ya da dalış yapabilirsiniz. Ayrıca çevrede olta balıkçılığı yapabileceğiniz elverişli rotalar da bulabilirsiniz. Şehir hayatından uzaklaşmışken doğanın güzelliklerini keşfetmek için yemyeşil ağaçlar arasında doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Şehri keşfetmek adına ise bisiklet turu ve gezi aktivitesini tavsiye ederiz. Karadayı Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce sezon ücreti ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Görsel 4: Fehmi Ertuğrul, Görsel 5: Harun Akarçeşme, Görsel 6: Nadya Ch. Görsel 7: Nadya Ch.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

20°/17° C

Clouds

Çar (24.Nis)

18°/15° C

Rain

Per (25.Nis)

17°/15° C

Clouds

Cum (26.Nis)

18°/13° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

18°/14° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş