Karaca Dağ Evleri

Karaca Dağ Evleri
4,50

instagram.com/karacadagevleri/

0 532 337 40 36

Kirazpınar, Servetiye Cami Köyü, Mah No:37 Yuvacık, Başiskele/Kocaeli

Özel işletme


Hakkında

İzmit’te yorucu şehir rutinlerini geride bırakabileceğiniz bir tatilin izlerini Karaca Dağ Evleri tesisinde bulabilirsiniz. İzmit’in Başiskele ilçesinde hizmet veren tesis, doğa içerisindeki büyüleyici konumu ve konforlu konaklama imkânları sayesinde tatilinizi kusursuz bir hale getirmeyi başarıyor. Dolayısıyla Karaca Dağ Evleri, yaz-kış demeden her mevsim misafirler tarafından ziyaret ediliyor. Karaca Dağ Evleri, İstanbul’a 1 saat 45 dakika, Sakarya’ya 1 saat 10 dakika ve İzmit şehir merkezine yaklaşık 40 dakikalık mesafede bulunuyor. Bu sayede tesise ulaşım çevre lokasyonlardan özel araçla kolay bir şekilde sağlanıyor. Üstelik doğanın içerisinde Karaca Dağ Evleri’ne giriş yaptıktan sonra kendi aracınızı park edebileceğiniz güvenli park olanakları da bulunuyor.

İzmit’in gözde tesisleri arasında bulunan Karaca Dağ Evleri’nde konaklama alternatifleri, ev konforunu aratmayacak şekilde düzenlenmiş. Tesisin 2-3 ve 4 kişilik bungalov evlerinde kendinizi tatilde de oldukça özel hissedebilirsiniz. Karaca Dağ Evleri’nin bungalov evlerinde yatak, dolap ve aydınlatma türevi pek çok hizmet bulunuyor. Ayrıca tesisin ağaç isimleriyle kıymetlendirdiği özel bungalov evler nostaljik bir biçimde tasarlanmış. Bu sayede doğanın içerisinde nostaljik bir evde kalırken aradığınız samimi tatil ortamını yakalayabilirsiniz. Karaca Dağ Evleri’nde günlük yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere bir restoran hizmeti sunuluyor. Restoranın birbirinden lezzetli öğün seçenekleriyle günü çok daha özel bir hale getirme şansınız da mevcut.

İzmit Karaca Dağ Evleri’nde doğa içerisinde konaklarken keşfedebileceğiniz farklı etkinlikler bulunuyor. Bunun için doğanın eşsiz renklerini keşfetmek üzere bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. İyileştirici bir atmosferi deneyimlemek için de bisiklet sürüşünü tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra gördüğünüz farklı güzellikleri unutulmaz kılmak için doğa fotoğrafçılığı da yapabilirsiniz. Karaca Dağ Evleri’ne doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş