Kapıdağ Camping

Kapıdağ Camping
4,20

kapidagcamping.com/default.asp

0 537 390 81 89

Belkıs, Düzler Mevkii, Erdek/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Kapıdağ Camping’te yazın bunaltıcı sıcaklarından sıyrılıp ferah ve konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Balıkesir’in Erdek ilçesinde hizmet veren Kapıdağ Camping, heybetli fıstık çam ağaçları altında kurulmuş. Tesisin doğayla iç içe konumu sayesinde şehir rutinlerinden uzaklaşıp büyüleyici bir oksijeni yaşama şansı bulabiliyorsunuz. Kapıdağ Camping’in kampçılara sunduğu bir kolaylık da ulaşım noktasında. Tesise gelirken ulaşımda hem toplu taşıma hem de özel araçları kullanabiliyorsunuz. Bunun için deniz otobüsleriyle Bandırma’ya geldikten sonra kalan yolu otobüsle çok kısa bir sürede gelebilirsiniz. Ayrıca tesise özel araçla ulaşabildiğiniz gibi içeri girdiğiniz andan itibaren güvenli park imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Erdek bölgesinin popüler bir istikametinde hizmet veren Kapıdağ Camping’te kendi çadırınızla konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Üstelik gölgelik bir noktaya çadırınızı kurarak yazın kavurucu sıcaklarından saklanıp ferahlığa ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde tesiste kendi karavanınızla konaklayarak kapsamlı hizmetlerden de faydalanma şansınız bulunuyor. Kapıdağ Camping’in kapsamlı imkânları mutfak ile başlayıp çamaşır makinesine kadar devam ediyor. Bu sayede şehirde bulduğunuz klasik ev konforunu doğa içerisinde kamp tatiline de taşıyabiliyorsunuz.

Büyüleyici bir doğadan nasibini almış Kapıdağ Camping’te hem fiziksel hem de zihinsel olarak dinç hissedebileceğiniz birçok aktiviteye vakit ayırabilirsiniz. Tesiste kalırken yaklaşık 30 km uzaklıkta bulunan kaplıcaları ziyaret etme şansınız bulunuyor. Ayrıca büyüleyici bir doğayı fırsat bilerek masmavi denizde yüzme, dalış, olta balıkçılığı ve rüzgâr sörfü yapabilirsiniz. Fiziksel aktivitelerin yanı sıra zihninizi dinlendirmek için de trekking ve gezi gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Kapıdağ Camping’e doğru yola çıkmadan önce kapsamlı hizmet politikası ve güncel fiyatları öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Sörf
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş