Kapadokya Kaya Camping

Kapadokya Kaya Camping
3,70

cappadociakayacamping.com/

0 384 341 39 70

Göreme Müze Yolu Ortahisar Belediyesi, Ürgüp/Nevşehir

kayacamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Nevşehir’in büyülü Ürgüp ilçesinde huzurlu kamp anıları biriktirebileceğiniz tesislerin başında Kapadokya Kaya Camping geliyor. Göreme Milli Tabiat Parkı arazisi içinde hizmet veren tesisin Nevşehir ilçe merkeziyle arasında yaklaşık 20 km’lik bir mesafesi bulunuyor. Kapadokya Kaya Camping, büyülü Nevşehir-Ürgüp-Avanos üçgeninde yer alırken etrafı vadilerle çevrili muhteşem bir manzaraya sahip. Tesisin eşsiz konumu, büyüleyici manzarası ve vadetmiş olduğu kamp imkânlarıyla uzun süre unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz. Kapadokya Kaya Camping’in merkezi konumu sayesinde ulaşımda özel aracın yanı sıra toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Bunun için ilk alternatif olarak Nevşehir – Ürgüp arasında hizmet veren servislere binerek tesis yakınında inebilirsiniz. Ayrıca Nevşehir kent merkezinden Göreme ve Ürgüp bölgesine giden araçları tercih edebilirsiniz. Ulaşımda tercihiniz toplu taşıma yerine özel araçtan yana olduğunda harita konumuna göre Ürgüp yolunu takip ederek tesise ulaşabilirsiniz. Kamp alanına geldikten sonra özel aracınızı güvenli araç otoparkına bırakabilirsiniz.

Manzarasıyla görenleri hayran bırakan Kapadokya Kaya Camping’te kendinizi rahat hissedebileceğiniz konaklama alternatifleri bulunuyor. Öncelikle tesisin doğa içerisinde belirlemiş olduğu özel ve konforlu alanlara kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Tercihinizin çadır yerine karavandan yana olduğu durumlarda ise şahsi karavanınızla tesise giriş yaparak özel park alanlarından faydalanabilirsiniz. Konaklama tercihinizi belirledikten sonra günlük ihtiyaçlarınız için tesisin sunmuş olduğu hizmetleri değerlendirebilirsiniz. Kapadokya Kaya Camping’te misafirlere özel olarak mutfak, restoran, açık havuz, otopark, sıcak su, duş, tuvalet, kafe, çamaşır makinesi ve elektrik bağlantısı gibi hizmetler sunuluyor. Bu sayede pek çok ihtiyacınızı kamp sınırları içerisinde karşılama şansını bulabiliyorsunuz. 

Tertemiz bir doğa atmosferine sahip Kapadokya Kaya Camping tesisinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz pek çok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle tesis bünyesinde birbirinden görkemli vadileri seyrederek manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca arzunuza göre yemyeşil trekking rotalarını değerlendirebilir, ATV turuna çıkabilir ya da görkemli bir balon turu yapabilirsiniz. Tesis sınırları içerisinde vakit geçirmek isterseniz de açık havuzda yüzebilir, yöresel lezzetleri tadabilir ya da kitap okuma vakitleri yaratabilirsiniz. Kapadokya Kaya Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesisin hizmet ve konaklama imkânları hakkında bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.

 

Görseller: 1. Abdusamad Muminov, 2. Hvl Krgn, 3. Hvl Krgn, 4. Hamza Furkan Akyol, 5. Aslı Deniz, 6. Salih Deniz, 7. Nixa, 8. Muhammed Kılıç, 9. Aslı Deniz, 10. Ertekin Çabuk, 11. Hakan Eşme, 12. Hvl Krgn


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Atv

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş