Kamp Bozayı

Kamp Bozayı
4,60

instagram.com/kampbozayi/

0 532 415 00 11

Eğriova Tabiat Parkı, Beypazarı/Ankara

Özel işletme


Hakkında

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde şehir gürültüsünden uzaklaşarak izole olabileceğiniz bir kamp tatili için Kamp Bozayı tesisini tercih edebilirsiniz. Tesisin çevresinde bulunan yemyeşil doğa ve gölet manzarası özellikle yaz sezonlarında ziyaret sıklığını artırmaya yetiyor. Dolayısıyla Kamp Bozayı’da ailenizle birlikte kıymetli piknik ve kamp süreleri geçirme şansınız bulunuyor. Tesisin Bolu’ya 119 kilometre, Çankırı’ya 253 kilometre, Eskişehir’e 206 kilometre Ankara’ya 134 kilometre ve Beypazarı ilçe merkezine 48 km’lik mesafesi bulunuyor. Ankara şehir merkezinden özel araçla tesise gelmek için yola çıktığınızda yaklaşık iki saatlik bir sürüş mesafesi sonunda ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp Bozayı tesisinin konumu itibariyle ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanamıyor. Bu nedenle ulaşımda tek alternatifiniz olacak özel araçla tesise ulaştıktan sonra otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Ankara sınırları içerisinde şehrin yorucu rutin ve gürültüsünden sıyrılacağınız Kamp Bozayı tesisinde çadır konaklaması yapabilirsiniz. Kamp Bozayı tesisinin özenle hazırlanmış geniş çadırları yaklaşık 10 kişilik bir kapasiteye sahip. Dolayısıyla çadırların içerisinde yatak, uyku tulumu, battaniye ve soba gibi ekipmanlar bulunuyor. Bu sayede mevsim her ne olursa olsun tesis içerisinde konforlu bir tatil süresi geçirebilirsiniz. 24 saat boyunca güvenlik kameralarıyla izlenerek soru işaretlerini geride bırakan Kamp Bozayı tesisinde ortak kullanım tuvalet-duş, yemekhane, barbekü alanı, ateş atıştırmalıkları, otopark, piknik alanları ve internet hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Bu sayede şehir gürültüsünden uzaklaşarak doğanın derinliklerine ulaştığınız Kamp Bozayı tesisinde konforlu bir kamp tatiline adım atabilirsiniz.

Beypazarı’nın sakin köşesi Kamp Bozayı tesisinde doğayla bütünleşeceğiniz pek çok aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz. Öncelikle yemyeşil bir doğanın temiz atmosferini keşfetmek için gezi, doğa yürüyüşü ve bisiklet sürüşü gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Ayrıca büyüleyici bir manzara ve bitki çeşitliğini keşfetmek için doğa fotoğrafçılığını da deneyebilirsiniz. Kamp Bozayı tesisine bir grup olarak geldiğinizde macera dolu ekip oyunlarını da oynayabilirsiniz. Kamp tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet, sezonluk fiyat ve müsaitlik hakkında bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Tırmanış
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)