Kamp At
4,40

kamp-at.business.site/

0543 872 18 84

Behram/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Hayran kalacağınız bir denizin hemen yakınında kamp yapmak için Kamp At’ı tercih edebilirsiniz. Yaz sezonlarının gözdesi Assos’un Behram bölgesinde yer alan Kamp At, yemyeşil doğasıyla bütünleşen akvaryumu andıran bir denize yürüme mesafesinde bulunuyor. Dolayısıyla doğanın birbirinden güzel renklerini keşfederken konforlu bir kamp kurabiliyorsunuz. Kamp At’a Assos ilçe merkezinden yola çıktığınızda yaklaşık 10 dakikalık bir süre içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Bunun için Behram Yolu’nu kullanmanız gerekiyor. Gelirken tercihiniz toplu taşıma araçlarından yana olacaksa da Behram Yolu istikametinde çalışan düzenli araçları tercih edebilirsiniz. Üstelik özel aracınızla Kamp At’a geldiğinizde araç otoparkını güvenle kullanabilirsiniz.

Kamp At’a adım attığınız andan itibaren doğanın yemyeşil dokusuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Üstelik doğanın bin bir güzelliğe bürünmüş renkleri arasında kamp yapmanın paha biçilemez olduğunu söyleyebiliriz. Kamp At’ta misafirler için çadır konaklama ya da bungalov kiralama imkânı sunuluyor. Üstelik kendinize özel şahsi bir çadırınız yoksa da işletmenin misafirler için tahsis etmiş olduğu çadırları kiralayabilirsiniz. Tesiste konaklama biriminiz ne olursa olsun misafirlerin her zaman konforlu hissedebilmesi için gelişmiş hizmet olanakları da sunuluyor. Kamp At’ta yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınız için bir adet ortak kullanım mutfak ve restoran mevcut. Dolayısıyla yemeğinizi ister kendiniz hazırlayabilir isterseniz de restoranın lezzetli menülerinden tadabilirsiniz. Kamp At’ta misafirlerin kontrollü olmak şartıyla ateş ve mangal yakabilmesi de serbest. Ancak tesiste mangal ve ateş belirli şartlar altında yakılıyor. Bu nedenle yakmadan önce işletmenin hizmet politikasına dair bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. 

Kamp At’ta 7’den 70’e her yaştan misafirin keyifli vakit geçirebilmesi için çeşitli olanaklar düşünülüyor. Tesiste çocuklar için eğlence alanları bulunuyor. Aynı zamanda yetişkinler için de trekking, bisiklet sürüşü ya da şehir gezisi yapabilecekleri olanaklar mevcut. Üstelik Kamp At’ın yaz tatiline değer kazandıracak bir özel plajı bulunuyor. İşletmede konaklayan misafirler için plajın içindeki şemsiye ve şezlonglar da ücretsiz kullanıma sunulmuş. Bu sayede yaz güneşinin keyfini çıkarırken yüzme ve dalış gibi aktivitelere de ağırlık verebiliyorsunuz. Assos’un incisi Kamp At tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmetler ve fiyat politikası hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Kültür
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş