Kamp Alen İncekum

Kamp Alen İncekum
3,90

kampalenincekum.com/

+90 537 417 31 95

Avsallar, Alanya yolu, İncekum mah. Alanya/Antalya

satis@kampalenincekum.com

Özel işletme


Hakkında

Kamp Alen’de doğayla iç içe kamp tatili geçirebilirsiniz. Alanya’nın Avsallar mevkiinde bulunan Kamp Alen İncekum, misafirlerine birinci sınıf kamp tatili konforu yaşatmak üzere geniş hizmet olanaklarıyla çalışıyor. Dolayısıyla hayalinizdeki kamp tatilini gerçeğe dönüştürecek kapsamlı hizmetleri tesiste bulabiliyorsunuz. Kamp Alen İncekum’da misafirler için kolaylık sağlayan özelliklerin biri de kolay ulaşım imkânı. Tesise giderken hem toplu taşıma hem de özel aracı tercih edebiliyorsunuz. Kamp Alen’e gelirken özel araç kullanacaksanız Mersin-Antalya yolu istikametinde devam etmeniz gerekiyor. Ardından Avsallar istikametine doğru yönelerek kısa süre içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa da Alanya ilçe otogarından her yarım saatte bir hareket eden belediye otobüslerini kullanarak yaklaşık 1 saat içerisinde tesise varabilirsiniz. Kamp Alen’e vardığınız andan itibaren muhteşem atmosferiyle büyüleyen eşsiz bir doğayla karşılaşacağınızı söyleyebiliriz.

Doğanın bir armağanı Kamp Alen İncekum’da konaklayabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Tesiste konaklarken lüks bir kamp deneyimine imza atmak isterseniz 6+1 deniz başı dubleks evi tercih edebilirsiniz. Doğayla bütünleşeceğiniz bir tatil için de ağaç evlerde kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra kampçılık hislerinize ilaç gibi gelecek tercihler için tesise şahsi karavanınız ya da çadır ekipmanlarınızla gelebilirsiniz. Kamp Alen İncekum’da karavan ve çadır konaklaması için mini bir alan sunuluyor. Bu nedenle yer bulabilmek için gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Doğanın içinde ruhunuzu dinlendirecek bir kamp tatili vadeden Kamp Alen İncekum’da birçok ihtiyacınıza anında çözüm bulabilecek hizmetler de mevcut. Tesiste yeme ve içme ihtiyaçlarınızı anında giderebileceğiniz bir mutfak bulunuyor. Mutfak içerisinde tencere ve tava gibi malzemelerin yanı sıra buzdolabı ya da ocak gibi temel ekipmanları da bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra samimiyet temasıyla kurulmuş tesiste sıcak su, duş, tuvalet, otopark, çocuk oyun alanı ve ateş yakma bölümü gibi olanaklar bulunuyor. Dolayısıyla çeşitli ihtiyaçlarınıza kamp alanı içerisinde anında çözüm bulabiliyorsunuz.

Kamp Alen, İncekum Plajı’na yaklaşık 150-200 metrelik kısa bir mesafede yer alıyor. Tesisin halk plajına yakınlığı sayesinde gün içerisinde yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi aktivitelerin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Tesiste doğanın keyfini çıkartabileceğiniz birçok aktiviteyi de deneyimleme imkânı bulabiliyorsunuz. Eşi görülmemiş bir atmosferle doğanın tadını çıkarmak isterseniz bölgede trekking ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Aynı zamanda tesisin merkeze yakınlığını bir avantaj görerek şehirde gezi planlayabilirsiniz. Kamp Alen İncekum’un samimi ve sıcak yapısı özellikle ruhunuzu dinlendirmek için eşsiz fırsatlar sunacaktır. Mini kamp alanına doğru yola çıkmadan önce müsaitlik durumunu sorgulamak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş