Kalkan Camping

Kalkan Camping
4,10

facebook.com/Kalkan-Camping-192072667636755/

0535 371 82 26

Kalkan, Antalya Fethiye Yolu, Kaş/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Tertemiz havasıyla büyüleneceğiniz sakin bir bölgeye çadır kurmak isterseniz Kalkan Camping’i ziyaret edebilirsiniz. Kaş’a 24, Kalkan’a 4 km’lik mesafesi bulunan tesis, Kaş-Kalkan yolu üzerinde konumlanıyor. Bu sayede Kaş-Kalkan istikametine giden dolmuşları kullanarak bölgeye kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Toplu taşıma ile tesise gelirken Bezirgân Köyü’nde inmeniz yeterlidir. Ardından tesisin tabelasını kısa süre içerisinde görebilirsiniz. Aynı zamanda tesise özel aracınızla kolayca ulaşım sağlayabilir ve aracınızı güvenle otoparka park edebilirsiniz. Yemyeşil geniş bir arazi üzerine kurulan kamp işletmesinde sıcaklığa dair herhangi bir problem çekmiyorsunuz. Büyük ağaçların gölgelik alanları çadır kampı için de hem konforlu bir konaklama hem de tertemiz bir oksijen sunuyor. Bu sayede hayalini kurduğunuz huzurlu bir kamp tatilini gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz. 

Kalkan Camping’te misafirlerin kendini konforlu hissedebilmesi için çadırla konaklama imkânı sunuluyor. Tesise kendi çadırınızla gidebilir ya da yastık ve yorganıyla birlikte tasarlanan tesisin özel çadırlarını kiralayabilirsiniz. Konfor ve rahatlığı birinci planda tutan işletmede sıcak su, wc, duş, büfe, mutfak, buzdolabı, elektrik, otopark ve internet bağlantısı gibi hizmetler sunuluyor. Bu sayede her türlü ihtiyacınızı kamp alanı sınırları içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Tesiste konaklarken tadı damağınızda kalacak gözlemeleri deneyebilirsiniz. Üstelik gözlemenin yanında sunulan çaylar da ücretsiz. Böylece tesiste dilediğiniz kadar keyif yapabilirsiniz. Geniş hizmetler ve konforlu konaklama hizmeti sunan tesiste ücretler de oldukça makul. Dolayısıyla hem cebiniz hem de ruhunuzu rahat ettirebilecek bir tatil olacağını söyleyebiliriz.

Adeta aradığınız huzuru bulacağınız Kalkan Camping’te hem yüzme hem de dalış yapma imkânı bulabilirsiniz. Aynı zamanda yemyeşil bir doğayı keşfedeceğiniz trekking ya da bisiklet sürüşünün tadını çıkartabilirsiniz. Macera dozu yüksek aktiviteleri deneyimledikten sonra gün yorgunluğunu çıkarmak için hamakta uzanıp yıldızları da izleyebilirsiniz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş