Kaftan Karavan ve Çadır Camping

Kaftan Karavan ve Çadır Camping
4,10

instagram.com/kaftankamping

05358492850

Yenimahalle No:4, Kemer/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Mavi ve yeşilin her tonunu gözlemleyebileceğiniz huzurlu bir kamp tatili için rotanıza Kaftan Karavan ve Çadır Camping’i ekleyebilirsiniz. Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan özel kamp işletmesi, denize sıfır konumu ve düzenli yapısı ile ziyaretçiler için bir uğrak noktası hâline gelir. Özenle tasarlanan kamp işletmesinde arzunuza göre çadır ya da karavan konaklaması yapabilirsiniz. Şahsi çadırınız yok ise tesisin tahsis etmiş olduğu karavan ve çadırları kiralayabilirsiniz.

Kaftan Karavan ve Çadır Camping’in merkezi konumu ulaşım için de bir artı oluşturur. Özel tesise toplu taşıma araçları ya da özel aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İşletmede kişisel ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabileceğiniz wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, soyunma dolapları gibi hizmetler sunulur. Aynı zamanda günlük yemek ihtiyacınızı işletmenin restoran ya da marketinden karşılayabilirsiniz. Kendi yemeğinizi hazırlamak isterseniz de işletmenin sunmuş olduğu buzdolabı, pişirme olanakları ya da bulaşık yıkama alanını kullanabilirsiniz.

Güvenliğin önemsendiği kamp alanında gece 00:00 itibariyle girişler kapatılır. Bu nedenle gece yarısından önce mutlaka kamp alanında olmanız gerekir. Geniş güvenlik önlemleri sayesinde kamp alanında ailenizle birlikte huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Denize sıfır konumda bulunan işletmede yapabileceğiniz aktiviteler; yüzme, balık tutma, dalış, trekking, bisiklet turu, gezi ya da voleybol olarak sıralanır. Hem konforlu hem de keyifli bir tatil geçireceğiniz kamp işletmesine doğru yola çıkmadan önce bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş