Kafkas Camping

Kafkas Camping
4,30

instagram.com/kafkass_camping_karaburun/

0 542 638 81 05

Karaburun, Hasançavuş/Akçakoca/Düzce

Özel işletme


Hakkında

Düzce’nin yemyeşil doğasını keşfedeceğiniz eşsiz bir kamp rotası için Kafkas Camping’e gidebilirsiniz. Tesis, yıllardır güvenli bir aile işletmesi olarak hizmet veriyor. Bu sayede içeri girdiğiniz andan itibaren sakinlik ve huzurun keyfini çıkarabiliyorsunuz. Kafkas Camping, Düzce’nin Akçakoca ilçesi ve Hasançavuş rotasında hizmet veriyor. Merkezi konum avantajı sayesinde tesiste konaklarken çevrede yer alan restoran, market ve kafe gibi pek çok işletmeye ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda tesisin konum avantajı sayesinde ulaşımı da kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kafkas Camping’e gelirken tercihinizi özel araç ve toplu taşımadan yana yapabilirsiniz. Ayrıca tesis içerisinde park sorunu yaşamadan aracınızı güvenle bırakabilirsiniz.

Kafkas Camping’te çadırla konaklayacak kampçıların güneş ışıklarından korunması için gölgelik alanlar düzenlenmiş. Bu sayede yazın en sıcak vakitlerinde bile çadırınızı gölgelik bir alana kurarak serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Tesisin ortak kullanım alanlarında çadır misafirleri için pek çok hizmet alternatifi sunulmuş. Bu sayede tesisin içerisinde mutfak, wc, duş, sıcak su, plaj ve daha birçok olanağı aynı anda bulabilirsiniz. Kafkas Camping’te piknik ve mangal yapabileceğiniz gölgeliklerle korunan özel oturma alanları da bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde ailenizle birlikte keyifli bir yemek vakti geçirebilirsiniz. Tesiste kendi yemeğinizi hazırlamak istemezseniz de çevrede bulunan restoran ve kafeleri ziyaret edebilirsiniz. Aynı şekilde paket servislerden faydalanarak yemeğinizi tesiste de yiyebilirsiniz.

Denize sıfır bir noktada hizmet veren Kafkas Camping’te eğlenceli yaz aktivitelerini keşfedebilirsiniz. Bu konuda ilk önerimiz trekking olacak. Düzce’nin yüksek oksijen seviyesini keşfedeceğiniz bir doğa yürüyüşüne mutlaka çıkmalısınız. Ayrıca Akçakoca’nın masmavi denizinde özgürce yüzmenin de keyfini çıkarabilirsiniz. Bölgenin denizi bazı zamanlarda kısmen dalgalı olabilir. Bu nedenle dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Kafkas Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesis ayrıntılarını öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş