Kafadar Beach Club

Kafadar Beach Club
4,50

instagram.com/kafadarbeachclub/

0542 591 23 46

İğnesi mevki, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Kafadar Beach Club’ta lezzetli öğünlerle günü zenginleştireceğiniz bir kamp tatili yapabilirsiniz. Ayvacık’ta hizmet veren Kafadar Beach Club, bir restoran ve beach çalışma mantığına sahip. Ayrıca tesisin arka tarafında misafirlerin gün yorgunluğunu atabilmesi için çadır kurmasına müsaade ediliyor. Dolayısıyla Kafadar Beach Club’ta çadır kurarken gün boyunca lezzetli yemeklerin keyfini çıkartıp beach hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Kafadar Beach Club’a Sokakağzı Koyu’na geldikten sonra taksi ya da kiralık arabayla ulaşabilirsiniz. Tesise özel araçla Assos ilçe merkezi üzerinden gelmek isterseniz de Ayvacık Gülpınar Yolu’nu kullanmanız gerekiyor. Bunun için öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemelisiniz. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu ve Balabanlı Köyü İç Yolu konumunda yönünde sola dönmelisiniz. Yaklaşık 130 metre sonra sola döndüğünüzde 700 metre boyunca dümdüz ilerlemelisiniz. Ardından Kafadar Beach Club’u yolun sol tarafında görebilirsiniz.

Misafirlerin özgür çadır kampını yaparken yemek ve eğlence konusunda arzuladıkları her imkânı bulabileceği Kafadar Beach Club’ta yalnızca çadırla konaklamak mümkün. Bunun için gelirken aracınıza çadırınızı ve gerekli ekipmanlarınızı ekleyebilirsiniz. Çadırınızı kurduktan sonra Kafadar Beach Club’un özel restoranında pişen lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Kafadar Beach Club’ta atıştırmalıklardan kızartmalara, meyve tabaklarından rengarenk kokteyllere kadar her türlü lezzetli öğün sunuluyor. Dolayısıyla açlığınızı en lezzetli şekilde giderirken yaz sıcağında buz gibi içeceklerin tadına bakabiliyorsunuz.

Kafadar Beach Club’un geniş ve düzenli bir iskele bölümü mevcut. İskelenin üzerinde şezlongların üzeri konforlu minderlerle düzenlenmiş. Ayrıca beach bölgesini daha dekoratif kılacak hasır şemsiyeler de kullanılıyor. Bu sayede konforlu bir şekilde güneşin keyfini çıkarırken kendinizi masmavi suların özgürlüğüne bırakabiliyorsunuz. Aynı zamanda tertemiz bir oksijenin keyfini çıkarmak için bölgede yürüyüş de yapabilirsiniz. Müziğin eğlenceli notalarıyla buluşacağınız Kafadar Beach Club’ta ateş yakılmadığını unutmamalısınız. Tesise ilişkin çeşitli sorularınız için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş