Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı

Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı
4,30

--

0 561 617 81 81

Cömert koyu No 57 Ilgaz/Çankırı

Özel işletme


Hakkında

Çankırı’nın oksijeni tertemiz topraklarında unutulmaz bir kamp deneyimi için Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkabilirsiniz. Çankırı’nın Ilgaz ilçesi ve Cömert Köyü istikametinde bulunan tabiat parkında yaz ve kış sezonu dahil olmak üzere yılın her mevsimi konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Tesis, Yıldıztepe Kayak Merkezi’ne yakın konumu sayesinde kış sezonu boyunca sıklıkla tercih ediliyor. Yaz sezonunda ise Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı, sıcaklardan kaçınarak ferah bir havada tatili önceleyen misafirlere hitap ediyor. Çankırı kent merkezine 67,6 km ve Ilgaz ilçe merkezine 20,3 km’lik mesafede bulunan tabiat parkına ulaşım toplu taşımayla sağlanamıyor. Dolayısıyla şahsi aracınızla yola çıkınca Ilgaz ilçesi üzerinden giderek Ilgaz Dağı Milli Parkı yolunu takip etmeniz gerekiyor. Yolda Cömert Köyü’nü geçince ayrılan yolda Kadınçayırı Tabiat Parkı istikametine sapmalısınız. Konumu doğru takip ettikten sonra özel araçla tabiat parkına kolayca ulaşabilirsiniz.

Aktiviteler, hizmet ve ulaşım noktasında kampçılara zengin bir seçenek sunan Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda farklı konaklama alternatiflerini de bulabilirsiniz. İlk olarak yemyeşil ağaçların ortasına, büyüleyici Anadolu manzarasıyla kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Tercihiniz çadır yerine karavan kampından yana olduğunda misafirler için özel ayrılmış alanlara karavanı park ederek ihtiyacınız olan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda daha lüks bir konaklama tercihi için bungalow evleri de kiralayabilirsiniz. Doğanın eteklerinde ev konforu vadeden Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda konaklama tercihiniz farklı olsa da pek çok hizmetle buluşabilirsiniz. Tabiat parkında mescit, tuvalet, lavabo, restoran, otopark, büfe, piknik alanları, çocuk parkı ve daha birçok hizmet alternatifi sunuluyor. Bu sayede Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda ailenizle birlikte unutulmaz anılar biriktirme şansınız bulunuyor.

Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde vazgeçilmez bir rota olarak Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda çeşitli aktiviteleri deneme şansı bulabilirsiniz. Öncelikle belirli alanlarda zipline ve benzeri macera dolu aktiviteleri gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Üstelik tesisin yakın lokasyonu sayesinde kış boyunca Yıldıztepe Kayak Merkezi’ne giderek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tatil sürelerini tabiat parkı sınırları içinde geçirmek isterseniz de yürüyüş parkuru, balıkçılık alanları, bisiklet parkuru ve manzara seyir noktalarını keşfedebilirsiniz. Kadınçayırı Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce soru işareti duyduğunuz konular için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Zipline
Kayak

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)