Kaçkar Kamp

Kaçkar Kamp
4,10

kackarkamp.com/

05438236674

Sahilköy, Şile/İstanbul

info@kackarkamp.com

Özel işletme


Hakkında

Büyükşehir gürültüsünden uzaklaşırken şehrin dibinde konforlu bir doğa kampı yapmak için Kaçkar Kamp’ı tercih edebilirsiniz. Şile’nin Sahilköy ilçesinde bulunan kamp alanı hem yeşil hem de mavinin birleştiği muhteşem bir doğada yer alıyor. Marmara Denizi’nin hırçın ve bir o kadar da huzurlu dokusunda özgürce yüzmek için kamp alanını tercih edebilirsiniz. Geniş bir düzlükte kurulan işletmede çadır, bungalov ve karavan konaklama imkânı sunuluyor. İşletmede konaklarken arzunuza göre minimalist bir Tiny House tercihinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda şahsi karavan ve çadırınızla da konforlu vakitler geçirebilirsiniz. 

Misafirlere konforlu bir konaklama imkânı sunan işletmede geniş bir hizmet politikası da benimsenir. İşletmede konaklarken ortak kullanım alanında wc, duş, mutfak, buzdolabı, otopark, elektrik, internet bağlantısı ve sıcak su gibi hizmetler bulabilirsiniz. Aynı zamanda günlük ihtiyaçlarınızı kolay karşılayabileceğiniz büfe, market, restoran ve tekel gibi işletmelere gidebilirsiniz. Günü lezzetli atıştırmalıklarla keyifli hâle getirmek için mangal yakabilir ya da merkezi bir kamp ateşinin keyfini çıkartabilirsiniz. Kaçkar Kamp, hem yaz hem de kış sezonunda misafirlerin kendini her daim huzurlu hissedebileceği birçok hizmet sunar. Bu sayede konforlu ve huzurlu bir kamp tatili yapabilirsiniz.

Şile Kaçkar Kamp’ta konaklarken aktivitelerle eğlenirken vücudunuzu dinç tutabilirsiniz. Özel bir işletme tarafından hizmetleri yürütülen kamp alanında Marmara Denizi’nde özgürce yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda birçok doğal güzelliği keşfedebileceğiniz dalış ve balıkçılık yapabilirsiniz. Yemyeşil bir doğayı keşfetmek isterseniz de trekking ya da bisiklet sürüşü yapmanızı tavsiye ederiz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce hizmetler ve fiyat hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş