Kabatepe Plajı Kamp Alanı

Kabatepe Plajı Kamp Alanı
4,40

--

--

Kocadere/Eceabat/Çanakkale


Hakkında

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde bulunan Kabatepe Plajı kamp alanı ziyaretçilerine huzurlu bir konaklama imkânı sunuyor. Ücretsiz kamp işletmesinde konaklarken berrak suların uzandığı sakin bir kumsalı keşfedebilirsiniz. Gökçeada Kilisesi ve 57. Alay Şehitliği’nin hemen yanında yer alan Kabatepe Plajı kamp alanında dilediğiniz bölgeye çadırınızı kurabilirsiniz. Ulaşılabilir bir mevkide bulunan Kabatepe Plajına arzunuza göre özel araç ya da toplu taşıma ile gidebilirsiniz. Plaj kıyı kesiminin oldukça uzun yapısı birçok çadırın kalabalık yaratmadan yer alabilmesini sağlar. Bu sayede sakin, konforlu ve huzurlu bir kamp tatili geçirebilirsiniz.

Yemyeşil bir doğa ve masmavi suların birleştiği Kabatepe Plajı çevresinde kamp alanına özel tuvalet, soyunma kabini, mutfak ya da duş gibi hizmetler bulunmaz. Ancak gün içerisinde ihtiyaçlarınızı çevrede yer alan özel işletmelerden giderebilirsiniz. Yeme-içme gibi çeşitli ihtiyaçlar için işletmeye başvurmak istemezseniz de profesyonel kamp tecrübelerinizi deneyimleyebileceğiniz keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Ücretsiz Kabatepe Plajında çadırınızla konaklarken deneyimleyebileceğiniz birçok aktivite bulunur. Sahil kıyısında konaklarken gün içerisinde berrak bir denizde özgürce yüzebilirsiniz. Aynı zamanda müthiş bir gün batışına şahit olabileceğiniz bölgede bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabilirsiniz. Oksijenin doyuma ulaştığı bölgede kendinizi huzurlu hissetmek isterseniz de yemyeşil bir doğada trekking yapabilirsiniz. Eceabat bölgesinde bulunan plaj sizin için bir gezi rotası da sunacaktır.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Market

Ağaçlık alan

Tuvalet