Kabakoz Kamp Alanı

Kabakoz Kamp Alanı
4,10

--

--

Kabakoz, Şile/İstanbul


Hakkında

Şehir temposundan sıkıldığınız anda kendinizi Şile ve Ağva arasında bulunan Kabakoz kamp alanında bulabilirsiniz. Yemyeşil bir orman ve sakin denizin dalgalarını birleştiren Kabakoz bölgesinde arzunuza göre çadır ve karavan kampı yapabilirsiniz. Kamp alanına geldiğinizde Kabakoz Köyü Plajı’nda kamp kurarak çeşitli hizmetlerden bir ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Ücret ödemek istemezseniz de doğa ile baş başa kalacağınız bir bölgede profesyonel kamp tecrübelerinize başvurabilirsiniz. 

Kabakoz’da çadır ve karavan kampı yaparken sahile kısa bir yürüme mesafesinde ulaşabiliyorsunuz. Böylece şehir rutinlerinden sıyrılırken gün içerisinde kendinizi engin deniz sularına bırakabilirsiniz. Şehrin içinde ancak şehirden uzak bir his veren kamp alanında konaklarken uzun süredir arayıp bulamadığınız sessizliğin tadını çıkartabilirsiniz. Gün içerisinde elektrik, wc ya da çeşme gibi temel ihtiyaçlarınızı Kabakoz Köyü çevresinde karşılayabilirsiniz. Aynı şekilde plaj çevresinde konaklıyorsanız da özel tesislerden belirli bir ücret karşılığında hizmet alabilirsiniz. Yiyecek ve içecek gibi temel gıda ihtiyaçları için de köyün marketleri ya da plajın özel market ve büfelerinden faydalanabilirsiniz. Yiyecekler için ücret ödemek istemezseniz de yanınızda dayanıklı gıdalar getirebilirsiniz. 

Kabakoz kamp alanında konaklarken kendinizi iyi hissedeceğiniz birçok aktiviteyi deneyimleyebilirsiniz. Ücretsiz kamp alanının berrak denizinde yüzmeyi deneyebilirsiniz. Aynı zamanda köyü keşfedeceğiniz bir geziye çıkabilir ya da doğayı gözlemlemek için trekking yapabilirsiniz. Kabakoz kamp alanı çevresinde kontrollü olmak şartıyla kamp ateşi de yakabiliyorsunuz. Bu sayede kamp etkinliğiniz daha eğlenceli ve keyifli bir hâle geliyor. Bölgede konaklarken yeme-içme ihtiyaçlarına ücret ödemek istemezseniz yanınızda dayanıklı besinler getirmelisiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

22°/17° C

Clouds

Çar (17.Nis)

18°/13° C

Rain

Per (18.Nis)

15°/13° C

Rain

Cum (19.Nis)

15°/13° C

Rain

Cmt (20.Nis)

13°/12° C

Rain

Paz (21.Nis)

18°/15° C

Clear

Pzt (22.Nis)

13°/13° C

Rain

Sal (23.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Tuvalet