Kabak Valley Camp

Kabak Valley Camp
4,40

kabakvalleycamp.com

+90 252 642 10 27

Kabak Koyu Fethiye, Kabak, Muğla

saracturhan16@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Şehir gürültüsünden uzaklaşıp muhteşem bir doğa ile baş başa kalacağınız tatil için rotanıza Kabak Valley Camping’i mutlaka eklemelisiniz. Fethiye’nin Faralya bölgesinde bulunan özel kamp işletmesi misafirlerin kendini konforlu ve huzurlu hissedebilmesi için çeşitli konaklama imkânları sunar. Şehir merkezinden toplu taşıma ya da özel araç ile yaklaşık 2 saat içerisinde ulaşabileceğiniz işletmede tercihinize göre lüks/standart bungalov ya da çadır konaklaması yapabilirsiniz. Kabak Valley Camping’te misafirler için özenle tasarlanan bungalov tiplerinde şahsi duş ve wc gibi olanaklar bulunur. Bunun yanı sıra işletmenin özel oda tipi çadırlarında konaklarken de ortak wc ve duş hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İşletmenin özel üç öğün yemek servisinin çıktığı restoranı ve büfesi bulunur. Bu sayede gün içerisinde yeme-içme ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda özel kamp işletmesi elektrik, sıcak su, otopark ve internet bağlantısı gibi hizmetleri konaklama ücretine dâhil olarak ziyaretçilerine sunar. Böylece kamp tatilinde de aradığınız ev konforuna ulaşabilirsiniz. İşletmenin özel odaları, çadır tipleri ve hizmetleri birbirinden çeşitli renklerin de harmanlandığı eğlenceli bir tasarımla hazırlanmıştır. Bu sayede kendinizi tatil boyunca enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz.

Doğa ile iç içe ve sakin bir tatil geçireceğiniz kamp alanında deneyimleyebileceğiniz birçok aktivite de bulunur. Kamp bölgesinde konaklarken gün içerisinde doğada sakin ve huzurlu bir yürüyüş yapabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek oksijenle bütünleşmiş bir doğada bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabilirsiniz. Yaz mevsiminin tadını çıkarmak isterseniz de oldukça yakın konumda bulunan bir plajda özgürce yüzebilirsiniz. Sezon boyunca hizmet veren kamp işletmesinde gittiğiniz döneme göre farklı fiyat politikasından faydalanabilirsiniz. İşletmenin 20 Mart – 20 Nisan dönemi ücretleri; lüks bungalov 175 TL, standart bungalov 150 TL, çadır kiralama 130 TL, şahsi çadır 100 TL’dir. 20 Mayıs – 20 Eylül döneminde fiyatlar; lüks bungalov 225 TL, standart bungalov 200 TL, çadır kiralama 130 TL, kendi çadırıyla gelenler 100 TL olarak sıralanır. Son olarak 20 Eylül – 20 Mart döneminde geliyorsanız lüks bungalov 150 TL, standart bungalov 125 TL, çadır kiralama 130 TL, şahsi çadır 100 TL’ye konaklayabilirsiniz. İşletmenin güncel fiyatları ve rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş