Kabak Natural Life

Kabak Natural Life
4,60

instagram.com/naturallifekabak

0 (252) 642 11 85

Kabak Koyu no40, Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Kabak Natural Life’de konaklarken muhteşem bir manzara karşısında büyülenirken sessizliğin keyfini çıkartabilirsiniz. Muğla’nın en güzel manzaralara ev sahipliği yapan Kabak Koyu çevresinde yer alan Natural Life kamp alanında zeytin ağaçları ve kekik kokusunun ferahlatıcı etkisine şahit olabilirsiniz. İlçe merkezine bir saatlik mesafede yer alan kamp alanına gelmek için Fethiye Otogarı çevresinden iki saatte bir kalkan Faralya-Kabak dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Minibüsten son duraktan indikten sonra vadiye özel dolmuşlar ile kamp alanına ulaşabilirsiniz. Benzersiz bir doğanın tadını çıkarmak isterseniz de Likya Yolu istikametinde yürüyerek vadiye varabilirsiniz. Aynı zamanda koya özel araç ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak kamp alanı karavanlar için uygun değildir.

Doğadan ilham alarak dekore edilmiş kamp alanında arzunuza göre taş bungalov evlerde konaklayabilir ya da çadır kampının keyfini çıkartabilirsiniz. Kabak Natural Life Camping’i diğer kamp alanlarından ayıran en önemli özellik doğada var olan malzemeler ya da maddelerin dönüştürülmesiyle tasarlanmış olması. Örneğin kamp bölgesinde konaklarken aydınlatmalardan tabelalara kadar her noktada doğal kaynaklarla karşılaşabilirsiniz. Kampın misafirler için özenle hazırladığı bungalov evlerde kapı kolları doğal ağaç dallarından yapılır. Bunun yanı sıra işletmede geri dönüşümü sağlayan çeşitli atık kutuları da bulunur. Bu sayede doğanın özel kaynaklarını korurken huzurlu ve mutlu bir kamp tatili yapabilirsiniz. 

Eşsiz bir manzaraya tanıklık edeceğiniz Kabak Natural Life’de konaklarken Ege denizini doyasıya keşfedeceğiniz bir tatil yapabileceksiniz. Koya çok yakın mesafede bulunan kamp alanında dilerseniz özgürce yüzmenin tadını çıkartabilir dilerseniz de işletmenin hijyenik havuzunda rahatlıkla yüzebilirsiniz. Aynı zamanda Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Cennet Koyu, Korsan Koyu, Soğuksu Koyu ve St. Nicholas Adasına yakın konumu sayesinde gezi planlayabilirsiniz. Doğa ile baş başa kalacağınız saatler geçirmek isterseniz de rahatlıkla adım atabileceğiniz bir trekking yapabilirsiniz. İşletmenin güncel fiyat politikası dönem ve sezona göre değişiklik gösterir. Yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisini öğrenmek için iletişim adreslerinden işletmeye ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Yüzme (Havuz)
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Gezi
Rahatlama
Balık Tutma
Dalış
Bisiklet
Kültür

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş