Jungle Bungalow Camping

Jungle Bungalow Camping
4,50

instagram.com/jungleadrasan

05334938071

Adrasan, Deniz Mahallesi, Üçbük Mevkii, Antalya

Özel işletme


Hakkında

Jungle Bungalow Camping ile hayalini kurduğunuz konforlu, özgür ve huzurlu bir kamp tatili yapabilirsiniz. Özel kamp işletmesinde arzunuza göre çadır ya da karavan konaklaması tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda işletmenin özel tasarlamış olduğu ağaçtan yapılmış bungalow evlerde konaklayabilirsiniz. Adrasan merkeze yaklaşık 3 km mesafede bulunan kamp işletmesine özel araç ya da toplu taşıma araçları ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rustik bir konsepti anımsatan özenle hazırlanmış bungalov evlerde balkon, ütü, ütü masası, yatak, balkon ve oturma alanı bulunur. Bunun yanı sıra kampın ortak kullanım alanlarında kafeterya, buzdolabı, restoran, mutfak, bar ve çamaşırhane gibi hizmetler bulabilirsiniz. Günlük yeme-içme ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz restoranda birbirinden lezzetli tatları deneme imkânı bulabilirsiniz. Yemeğinizi kendiniz yapmak isterseniz de mangal yapabilir ya da pişirme olanaklarından yararlanarak lezzetli tatlar yaratabilirsiniz.

Samimi aile kamp işletmesinde konaklarken yüksek oksijen düzeyi ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra doğanın içinde konumlanan kamp işletmesi sizin için muhteşem bir trekking rotası yaratacaktır. Bölgeyi doğa yürüyüşü ya da bisiklet turu ile keyifle keşfedebilirsiniz. Gün içerisinde gezi aktivitesi yapmak isterseniz de bölgede gezebileceğiniz yerler; Olimpos, Çıralı, Tahtalı Dağı (Teleferik), Ceneviz Koyu, Musa Dağı, Ulupınar, Korsan Koyu ve Nehir Kenarı şeklinde devam eder. Rustik bir tarzı benimsemiş işletmeye doğru yola çıkmadan önce iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Yoga
Doğada Yürüyüş
Gezi
Rahatlama
Bisiklet
Kültür
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masa tenisi

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş