Jumanji Concept

Jumanji Concept
4,40

jumanji-concept.business.site/

0 539 601 84 48

Dalyan, İztuzu Cd., Ortaca/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Jumanji Concept tesisinde doğayla baş başa kalırken standartların dışında bir kamp konseptini keşfedebilirsiniz. Muğla’nın Ortaca ilçesinde hizmet veren Jumanji Concept tesisi İztuzu Caddesi’nde konumlanıyor. Dolayısıyla tesise Muğla’nın şehir merkezinden Köyceğiz Ula Yolu ve Muğla Fethiye Yolu’nu kullanarak yaklaşık 1 saat 20 dakikalık bir süre içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca Muğla’nın Ortaca ilçesinden tesise doğru gelirken Atatürk Bulvarı istikametini kullanarak yaklaşık 15 dakikalık bir süre içerisinde Jumanji Concept tesisine varabilirsiniz. Çevre şehir ve ilçe lokasyonlarından kamp alanına ulaştıktan sonra özel aracınızı misafirler için hizmet dahilinde sunulan otoparka bırakabilirsiniz. Ayrıca konaklama tercihinize bağlı olarak şahsi karavanınızla tesise giriş yaparak özel park alanlarından da faydalanabilirsiniz. 

Jumanji Concept tesisinde doğayla baş başa bir tatil deneyimi yaşamak isteyen kampçılar için eşsiz konaklama imkânları bulunuyor. Öncelikle tesisin özel belirlemiş olduğu ağaçlık alanların arasında şahsi çadırınızı kurabilirsiniz. Aynı şekilde karavanınızı özel park alanlarına güvenle bırakabilirsiniz. Doğanın derinliklerinde ev konforunu aratmayacak bir konaklama tercihi için ise bungalow evleri kiralayabilirsiniz. Jumanji Concept tesisinin bungalow evlerinde televizyondan elektrikli çay makinesine kadar pek çok hizmet düşünülüyor. Böylece kamp tatilinde arzuladığınız konfor olanaklarına ulaşabiliyorsunuz. Ortaca’nın popüler tesisinde kamp süresi boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok hizmeti karşılayan olanaklar düşünülmüş. Tesiste konakladığınız süre boyunca yemek ihtiyaçlarınızı restorandan karşılayabilir ya da kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Jumanji Concept tesisinde sıcak su, elektrik bağlantısı, duş, wc, ortak oturma alanı, performans sahnesi ve daha birçok hizmet sunuluyor. Böylece tesiste kamp kurduğunuz süre boyunca ihtiyaçlar noktasında mahrumiyet yaşamadan doğayla iç içe bir tatilin keyfini sürebiliyorsunuz.

Muğla’nın eşsiz rotası Jumanji Concept tesisinde eğlencenin doruk noktalarına imza atılan bir performans sahnesi bulunuyor. Üstelik ünlü sanatçıların davet edildiği performans gün ve gecelerinde eğlencenin doruk noktalarına ulaşma şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra tesiste düzenlenen yoga kampı gibi çeşitli dinlendirici aktivitelere de katılarak kendinize vakit ayırabilirsiniz. Kamp tesisinde eğlenceli ve huzurlu aktivitelerin yanı sıra doğayı keşfedeceğiniz yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Aynı zamanda çevrede bisiklet sürebilir ve tesisin yakınlığını bir fırsat bilerek merkeze doğru yola çıkabilirsiniz. Jumanji Concept tesisine doğru yola çıkmadan önce müsaitlik ve sezonluk fiyat bilgisine ulaşmak adına iletişim kurabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş