İznik Seyir Çay Bahçesi Kamp Alanı

İznik Seyir Çay Bahçesi Kamp Alanı
4,30

instagram.com/iznikkamp/

0 532 431 16 55

İznik Gölü Kıyısı, İznik/Bursa

Özel işletme


Hakkında

İznik Gölü kıyısında muhteşem bir doğayı keşfederken kendinizi bulabileceğiniz bir kamp deneyimi için İznik Seyir Çay Bahçesi Kamp Alanı’na doğru yola çıkabilirsiniz. Söğüt ağaçlarının hemen yanı başında kurulan tesis, doğanın büyüleyici sesini dinleyebilmeniz için eşsiz olanaklar sunuyor. Bu sayede yıl boyunca şehirde biriktirmiş olduğunuz stres ve yıpratıcı rutinleri geride bırakabiliyorsunuz. İznik Seyir Çay Bahçesi Kamp Alanı’nın Bursa şehir merkezine yaklaşık 1 saatlik kısa bir mesafesi bulunuyor. Tesisin elverişli konumu sayesinde ulaşımınızı da hem özel araç hem toplu taşımalarla yapabiliyorsunuz. Tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa Gemlik-İznik Yolu’ndan geçen araçlara binebilirsiniz. Ayrıca kendi aracınızla geldiğinizde de tesisin konaklayacak misafirler için özel olarak tahsis etmiş olduğu otopark imkânlarını kullanabilirsiniz.

Bursa’nın saklı cenneti İznik Seyir Çay Bahçesi Kamp Alanı’nda doğayla barışık bir şekilde konaklayabileceğiniz çeşitli alternatifler bulunuyor. Dolayısıyla tesise gelirken kendi çadırınızı getirip göl kenarında konaklama şansını bulabileceğiniz gibi ekipman olmadığı durumlarda tesisin özel çadırlarından kiralayabilirsiniz. Göle sıfır eşsiz konumuyla ayrıcalıklı bir konaklama imkânı sunan İznik Seyir Çay Bahçesi Kamp Alanı’nda birbirinden kapsamlı hizmetleri de bulabilirsiniz. Dolayısıyla tesiste kalırken elektrik bağlantısı, büfe, ortak oturma alanı, tuvalet, duş, otopark ve seyir alanı gibi pek çok hizmeti keşfedebilirsiniz. Tesisin büfesinde hazırlanan özel aperatif lezzetler sayesinde günün açlığını yorulmadan kısa bir süre içerisinde giderebilirsiniz.

İznik Seyir Çay Bahçesi Kamp Alanı’nın İznik Gölü’ne sıfır konumu sayesinde farklı aktivitelerle de vakit geçirebilirsiniz. Arzunuza göre gölde yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Bunun yanı sıra söğüt ağaçlarının eşsiz atmosferini keşfetmek için bisiklet sürüşüne çıkabilir ya da doğanın derinliklerine doğru yürüyebilirsiniz. İznik topraklarında saklı kalmış bir medeniyet kalıntılarını keşfetmek için de mutlaka tarihi bir keşif yürüyüşüne doğru çıkmanızı tavsiye ederiz. İznik Seyir Çay Bahçesi Kamp Alanı’na gelmeden önce kapsamlı bilgi almak adına iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş