İşte Bu Beach Mocamp

İşte Bu Beach Mocamp
3,80

iste-bu-beach-mocamp.business.site/

0 506 900 09 76

Sarnıç, Akbük Beldesi, Muğla

Özel işletme


Hakkında

Güneşin iç ısıtıcı yüzüyle tanışacağınız bir kamp tatili İşte Bu Beach Mocamp’ta sizi bekliyor. Muğla ilinin Menteşe ilçesi sınırlarında yer alan Mocamp tesisi, doğaseverlerin bir kamp tatiline ilişkin her türlü beklentilerine hitap etmek üzere geliştirilmiş. Tesisin benimsemiş olduğu kapsamlı olanak ve konforlu seçenekler sayesinde ailenizle birlikte huzurlu ve verimli bir tatil anısı biriktirebilirsiniz. İşte Bu Beach Mocamp tesisinin kampçılara sağladığı bir kolaylık da ulaşım yönünde. Tesise gelmek için Akyaka ilçe merkezinden yola çıkıp Atatürk Caddesi’ni takip ederek yaklaşık 40 dakikalık bir sürüş süresi sonunda İşte Bu Beach Mocamp’a ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tesise gelirken Akyaka bölgesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz. 

Doğal bir atmosferi konforlu ayrıntılarla buluşturan İşte Bu Beach Mocamp’ta çeşitli konaklama alternatifleri sunulmuş. Tesiste kendi isteğinize göre kendi çadır ve karavanınızda kalabilirsiniz. Kamp tatili için konaklama ekipmanları temin edemediyseniz İşte Bu Beach Mocamp’ta telafi edebilirsiniz. Tesisin misafirlere tahsis edilmiş yerleşik çadırları bulunuyor. Konforlu ayrıntılarla zenginleştirilmiş yerleşik çadırları uygun bir fiyat karşılığında kiralayabilirsiniz. İşte Bu Beach Mocamp tesisinde yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınız için de çeşitli alternatifler bulunuyor. Tesiste kendi yemeğinizi temin etmek isterseniz yanınızda getirmiş olduğunuz hazır besinleri çadır önünde hazırlayabilirsiniz. Yemek öğünlerini hazır bir hâle getirmek için tesisin restoranda özenle hazırlanmış sabah, öğle ve akşam yemeklerini tadabilirsiniz. Açlığınızı giderme noktasında tercihiniz daha lezzetli bir öğünden yana olursa tesisin şömine bölümünde kendi mangalınızı da yakabilirsiniz. İşte Bu Beach Mocamp’ta doğayı korumak amacıyla kamp ateşi yakılmadığını unutmamalısınız.

İşte Bu Beach Mocamp’ta her yaştan misafirin konforlu tatil anıları biriktirebilmesi için birçok olanak düşünülmüş. Söz konusu olanaklara eğlence ve çeşitli aktiviteler de dâhil edilmiş. Tesiste çocuk ve yetişkinlerin keyifli vakit geçirebilmesi için büyük bir salıncak bulunuyor. Aynı zamanda İşte Bu Beach Mocamp’ın kendi özel plajında şezlong ve şemsiye gibi olanaklar belirli bir ücret karşılığında kiralanabiliyor. Dolayısıyla yaz güneşinin keyfini çıkarırken birçok olanaktan da faydalanabiliyorsunuz. Tatilinizde yeşilin huzur verici dokusuna tanık olmak için de trekking, koşu ya da gezi yapmanızı öneririz. İşte Bu Beach Mocamp’a doğru yola çıkmadan önce rezervasyon yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş