İstanbul Karavanköy

İstanbul Karavanköy
4,70

karavankoyistanbul.com/

0 530 721 44 04

Ömerli, Kadirova Cd. No:47, Çekmeköy/İstanbul

info@karavankoyistanbul.com

Özel işletme


Hakkında

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde gözlerden uzak kalabileceğiniz bir tatil kaçamağı için İstanbul Karavan Köy’e gidebilirsiniz. Yaklaşık 26 dönümlük ormanlık bir alan içerisinde konaklama imkânı sunan İstanbul Karavan Köy tesisinde yıldızların altında uyurken doğanın dinlendirici atmosferini içinize çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Doğanın güzelliklerini doyasıyla tadabileceğiniz tesise giderken ulaşımınızı hem toplu taşıma hem de özel araçlarla sağlayabilirsiniz. Bunun için Ömerli bölgesinde hizmet veren araçlara binebilirsiniz. Ayrıca tercihiniz özel araçtan yana olduğunda karavanla da gelerek misafirlere özel ayrılmış park alanlarından faydalanabilirsiniz.

Doğanın eşsiz atmosferinde kurulmuş İstanbul Karavan Köy’de konaklayabileceğiniz iki alternatif bulunuyor. Doğanın derinliklerinde özgür bir kamp deneyimini tercih ettiğinizde tesise karavanla gelebilirsiniz. Aynı şekilde tercihiniz yıldızları seyredebileceğiniz özgür bir kamptan yana olursa çadırda da kalabilirsiniz. İstanbul Karavan Köy’de konaklama ve aktivite alanları oldukça düzenli bir şekilde tasarlanmış. Bu sayede konforlu bir tesiste konaklamanızı gerçekleştirirken pek çok hizmetten de kısa sürede ve kolayca yararlanabilirsiniz. Tesiste yemek öğünlerinizi karşılamak için ise bostandan gelen taze ürünlerin yer aldığı bakkal ve kasaptan alışveriş yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri kendin pişir kendin ye bölümünde dilediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.

İstanbul Karavan Köy’de her yaştan misafirin keyifli hissetmesi amacıyla pek çok aktivite olanağı düşünülmüş. Çocukların keyifli vakitlerini desteklemek için tesiste bir çocuk parkı bulunuyor. Ayrıca eğlence dozu yüksek aktiviteler için ise tesiste yürüyüş parkuru, at safari ve koşu parkuru gibi alanlar mevcut. Bu sayede huzurlu bir tatilde beklediğiniz keyifli anıları elde edebiliyorsunuz. İstanbul Karavan Köy tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmetler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Gezi
Rahatlama
Doğada Yürüyüş
At Binme

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş