İstanbul Karavan Kamp

İstanbul Karavan Kamp
5,00

istanbulkaravankamp.com/

+90 531 467 45 34

Anadolufeneri, Akçakent Sokak No:4, Beykoz/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

İstanbul’un göbeğinde karavanınızla güvenli ve konforlu bir konaklama için İstanbul Karavan Park’ı tercih edebilirsiniz. Tesis, İstanbul’un Beykoz ilçesi ve Anadolufeneri Mahallesi’nde yer alıyor. Bu sayede tesise İstanbul merkezinden 39 km’yi bulan bir yolu devam edip yaklaşık bir saatlik sürüş mesafesinden sonra ulaşabilirsiniz. Ulaşımın hem toplu taşıma hem de özel araçla sağlandığı İstanbul Karavan Park’ın Şile’ye 54 dakika, Kocaeli’ye 1 saat 22 dakika, Sakarya’ya 1 saat 47 dakika ve Tekirdağ’a 2 saatlik sürüş mesafesi bulunuyor. Bu sayede araç ya da karavanla yola çıktığınızda kolay bir ulaşım rotasıyla tesise varabiliyorsunuz. Üstelik özel aracınızla geldiğinizde otopark imkânından faydalanabileceğiniz gibi yolculuğunuza eşlik eden bir karavan için park alanlarından yararlanabilirsiniz.

İstanbul Karavan Park tesisinde misafirlerin özgür kampçılığını desteklemek üzere konforlu karavan park alanları inşa edilmiş. İstanbul’un merkezinde doğaya kucak açarken tesisin kapsamlı hizmetleri sayesinde karavan konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Karavan Park’ta park alanlarından faydalanabileceğiniz gibi karavan kiralama imkânınız da bulunuyor. Ayrıca bir kamp konaklamasının yanı sıra tesiste sosyal alanlardan da faydalanabiliyorsunuz. Tesisin sosyal alanlarında sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz boğaz manzaralı bir oturma alanı bulunuyor. Bunun yanı sıra hem konfor hem de doğanın hediyelerini bir arada bulabileceğiniz İstanbul Karavan Park tesisinde pek çok imkân mevcut. Söz konusu imkânlar ise mescit, mutfak, kafe, büfe, çekici hizmeti, çamaşır ve kurutma makinesi, sıhhi tesisat, güvenlik kameraları, çocuk parkı, sosyal alanlar ve otopark olarak sıralanıyor.

İstanbul Karavan Park’ın konumu itibariyle konforlu bir konaklama yaparken doğanın pek çok avantajından faydalanabilirsiniz. Tesiste kalırken yürüme mesafesinde bulunan plaja giderek yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktiviteleri yapabilirsiniz. Ayrıca doğanın eşsiz atmosferinde trekking, bisiklet sürüşü ve gezi aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz. İstanbul’un göbeğinde gördüğünüz doğa güzelliklerini eşsiz kılmak için de fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. İstanbul Karavan Park’a doğru yola çıkmadan önce park olanakları, aylık-yıllık kiralama bilgisi ve pek çok hizmet için önceden iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Karavan

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Kurutma Odası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Kurutma makinesi

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)