İskele Camping

İskele Camping
4,30

instagram.com/akcakoca_iskele_camping/

0535 865 35 83

Çayağzı, Plaj Kıyısı, Akçakoca/Düzce

Özel işletme


Hakkında

Düzce Akçakoca’nın serin sularında unutulmaz bir kamp tatili için İskele Camping’i tercih edebilirsiniz. Tesisin konaklama fırsatları ve gelişmiş hizmet olanakları sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar özel hissedebileceksiniz. Düzce’nin Akçakoca ilçesi ve Çayağzı bölgesinde bulunan İskele Camping, denize sıfır bir noktada hizmet veriyor. Bu sayede kampın avantajlarının yanı sıra müthiş bir doğa güzelliğinin de keyfini çıkarabiliyorsunuz. İskele Camping’in İstanbul’a 3 saat, Sakarya’ya 1 buçuk saat ve Düzce merkezine yaklaşık yarım saatlik bir mesafesi mevcut. Bu sayede tesise pek çok şehir ve merkezden özel araçla kolayca ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca tesise gelirken Akçakoca bölgesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz.

İskele Camping tesisinde arzunuza göre farklı tercihlerde bulunabileceğiniz alternatif konaklama imkânları mevcut. Tesiste isteğinize göre kendi özel çadırınızla konaklayabilir ya da karavanla gelebilirsiniz. Ayrıca tesisten karavan kiralayabilir ya da özenle tasarlanarak doğayla bütünleşmiş bungalow evlerde belirli bir ücret karşılığında konaklayabilirsiniz. İskele Camping tesisinde yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için özel bir mutfak alanı bulunuyor. Bu sayede çevre işletmelerden mutfak malzemelerini temin ederek kendi yemeğinizi kolayca hazırlayabilirsiniz. Özellikle pek çok malzemenizi tesisin buzdolabında güvenle koruyabilirsiniz.

Akçakoca’da masmavi bir doğaya kapı açan İskele Camping’in pek çok aktivite avantajı da mevcut. Tesiste kalırken Karadeniz’in serin sularında yüzme ya da olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Ayrıca doğanın yemyeşil yüzünü bir fırsat bilerek trekking aktivitesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akçakoca’yı keşfetmek için kapsamlı bir şehir turuna da yaklaşık yarım saatlik bir ulaşım süresi içinde çıkabilirsiniz. İskele Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesisin imkânları hakkında bilgi almak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

20°/17° C

Rain

Pzt (29.May)

19°/17° C

Rain

Sal (30.May)

21°/17° C

Clouds

Çar (31.May)

21°/17° C

Clouds

Per (01.Haz)

21°/17° C

Clouds

Cum (02.Haz)

22°/17° C

Clouds

Cmt (03.Haz)

20°/17° C

Clouds

Paz (04.Haz)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Karavan

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş