İpek Yolu Karavan Park

İpek Yolu Karavan Park
4,80

instagram.com/ipekyolu_karavanpark/

0 532 493 69 10

Selimiye Köyü İç Yolu No:13, Gölcük/Kocaeli

Özel işletme


Hakkında

Merkezi bir lokasyonda doğanın iyileştirici atmosferini deneyimlemek için İpek Yolu Karavan Park tesisine doğru yola çıkabilirsiniz. 2021 yılından beri müşterilerini doğanın içerisinde konforlu ve huzurlu bir hizmet kalitesiyle buluşturan İpek Yolu Karavan Park tesisi, Kocaeli’nin Gölcük ilçesi ve Selimiye Köyü sınırlarında bulunuyor. Dolayısıyla tesisin İstanbul ile 114 km, Bursa ile 120 km, İznik ile 46 km ve Gölcük ilçe merkeziyle 1,6 km’yi bulan bir sürüş mesafesi mevcut. Bu sayede tesise özel aracınızla gelirken Selimiye Köyü yolunu takip ederek kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için Selimiye Köyü Camii’ne gelmeden 100 metre geride bulunan sağdaki köprü istikametinden giriş yapabilirsiniz. Ayrıca İpek Yolu Karavan Park tesis sınırları içerisine girdikten sonra güvenli park imkânlarından yararlanabilirsiniz. 

Gölcük ilçesinin huzurlu rotaları arasında yer alan İpek Yolu Karavan Park tesisinde misafirler için 50 çadır ve 20 karavanlık özel bir alan ayrılmış. Arzunuza göre tesise gelirken kendi çadırınızı getirerek özel alanlara kurabilir ya da karavanla gelerek park imkânlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca tesiste konfor bulmak istediğiniz durumlarda içerisinde iki adet banyo ve tuvaleti bulunan odaları kiralayabilirsiniz. İpek Yolu Karavan Park tesisinde konforlu konaklama seçeneklerini bulduktan sonra yiyecek ve içecek için de çeşitli seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tesisin 2022 yılının mayıs ayı itibariyle başlatmış olduğu bir kahvaltı servisi mevcut. Ayrıca tesisin özel yemeklerinden faydalanabileceğiniz gibi üç lavabolu ortak kullanım mutfak alanlarında kendi öğününüzü de hazırlayabilirsiniz. İpek Yolu Karavan Park tesisinin çevresi özel çitlerle kapsamlı bir şekilde donatılmış. Ayrıca 7/24 güvenlik kamerasıyla takip edilen kamp alanında ailenizle hem huzurlu hem de güvenli anılar biriktirebilirsiniz.

İpek Yolu Karavan Park tesisinde kalırken çeşitli aktivitelerle kıymetli anlar oluşturabilirsiniz. Tesisin misafirler için özel olarak hazırlamış olduğu bir trekking parkuru bulunuyor. Burada diğer kampçılarla doğa yürüyüşü etkinliklerine katılarak birbirinden eğlenceli süreler geçirebilirsiniz. Ayrıca çevreyi keşfetmek adına bisiklet sürebilir ya da şehir turuna da çıkabilirsiniz. Günlük, aylık ve yıllık olarak farklı periyotlarda konaklamanın yapıldığı İpek Yolu Karavan Park’a doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş