İngiliz Burnu Kamp Alanı

İngiliz Burnu Kamp Alanı
4,00

--

--

İsmetpaşa, 394. Sk., Foça/İzmir


Hakkında

İzmir’in Foça beldesine yakın ücretsiz bir kamp alanı için İngiliz Burnu’nu tercih edebilirsiniz. Ücretsiz kamp bölgesi hem karavan hem de çadır ile konaklama fırsatı sunar. Ancak bölgede herhangi bir özel işletme bulunmadığı için ihtiyaçlarınızı doğada karşılamak zorunda kalabilirsiniz. İngiliz Burnu kamp alanı Foça merkeze oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu sayede ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu şehir merkezinden kısa sürede karşılayabilirsiniz.

İngiliz Burnu kamp alanı gün içerisinde şehir güzelliklerini keşfetmeniz için de bir gezi imkânı sunar. Kamp alanında konaklarken çevrede yer alan Siren Kayalıkları, Athena Tapınağı, Foça Adaları, Foça Antik Tiyatrosu, Yel Değirmenleri ya da Foça Frigya Tepesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Kamp alanının rahat konumu bölgeye de kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlar. Ücretsiz kamp alanına giderken toplu taşıma araçlarını kullanabilir ya da özel aracınızla yolculuk yapabilirsiniz. Özel aracınızla geliyorsanız bisikletinizi de getirebilirsiniz. Özellikle akşamüzeri gün batımında şehir merkezine yapacağınız bir bisiklet yolculuğu unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlar.

İngiliz Burnu kamp alanına geldiğinizde deneyebileceğiniz birçok aktivite bulunur. Gün içerisinde berrak ve temiz Ege denizinde özgürce yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun yanı sıra çevrede trekking rotalarını keşfedebilir ya da voleybol oynayabilirsiniz. Kısa süreli aperatiflerin tadına bakmak isterseniz de yakında yer alan büfeleri tercih edebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

29°/26° C

Clear

Pzt (15.Tem)

29°/27° C

Clear

Sal (16.Tem)

29°/28° C

Clear

Çar (17.Tem)

31°/28° C

Clear

Per (18.Tem)

32°/28° C

Clear

Cum (19.Tem)

Aktiviteler

Kültür
Dalış
Balık Tutma
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Plaj

Karavan park alanı

Ağaçlık alan