İncekum Orman Kampı

İncekum Orman Kampı
4,10

incekumormankampi.com/

(0 242) 517 16 11

İncekum Mevki, Alanya/Antalya

rezervasyon@incekumormankampi.com

Özel işletme


Hakkında

İncekum Orman Kampı’nda doğanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Alanya ilçesine bağlı Avsallar Mahallesi’nde bulunan İncekum Orman Kampı’nda doğanın benzersiz birçok güzelliğine şahit olma imkânı bulabilirsiniz. Doğayla baş başa kıymetli vakitler geçireceğiniz kamp alanında yeşil ve mavinin en güzel tonları doğada harmanlanmış. Böylece kamp tatilinden döndüğünüzde unutamayacağınız birçok anı da biriktirebiliyorsunuz. İncekum Tabiat Parkı içerisinde yer alan kamp alanında çam ağaçlarının gölgesinde hem serin hem de dinlendirici bir kamp tatiline imza atabiliyorsunuz. Üstelik İncekum Orman Kampı’na gidiş de oldukça kolay. Bölgeye özel aracınızla gitmek için Alanya’dan yola çıkıp Manavgat istikametine doğru ilerlemeniz gerekiyor. Ardından 24 km sonra Avsallar’ı da geçip karşınıza çıkan ilk kavşak üzerinden sola dönmelisiniz. Akabinde kamp alanı hemen karşınıza çıkıyor. Bölgeye gelirken toplu taşıma kullanacaksanız da ilçe otogarından Manavgat istikametine giden araçları tercih edebilirsiniz. 

Alanya’nın incisi İncekum Orman Kampı’nda bekarlar ve aileler için ayrı konaklama alanları bulunuyor. 160 dönümden oluşan kamp alanında aileniz ve sevdiklerinizle kaliteli bir zaman dilimi geçirebiliyorsunuz. Üstelik kamp alanında çadır ile karavan kampı ve piknikçiler için ayrı bölümler oluşturulmuş. Bu sayede hem çadır hem de karavan kampı için ayrı yerlerde konaklarken piknikçilerle aranızda bir mesafe bulunuyor. İncekum Orman Kampı’nda çadır ve karavan ile konaklayacak misafirler için birçok hizmet de sunuluyor. Tesiste wc, duş, elektrik bağlantısı, market, büfe, restoran, kafe ve çocuk oyun alanı gibi hizmetler mevcut. Bu sayede birçok ihtiyacınızı kamp alanı sınırları içerisinde karşılayabiliyorsunuz. İncekum Orman Kampı’nda yemek pişirebilmeniz için bir ocak bulunmuyor. Ancak mangal yakılmasına izin veriliyor. Dolayısıyla yanınızda tüplü ocak ya da mangal ekipmanlarını getirerek lezzetli öğünler elde edebiliyorsunuz. İncekum Orman Kampı’nın plajı taşlık bir yapıya sahip. Aynı zamanda masmavi denizinin içinde kayalıklar da bulunuyor. Bu nedenle konforlu bir yüzme aktivitesi için deniz ayakkabısı getirmenizi tavsiye ederiz.

İncekum Orman Kampı’nda karavan ve çadır konaklaması yaparken çeşitli aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Bölgede ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirebilmek için paintball aktivitelerine katılabilirsiniz. Aynı zamanda masmavi bir denizde yüzme ve dalışın da keyfini çıkartabilirsiniz. Doğayla baş başa kalırken muhteşem bir oksijenle büyülenmek isterseniz çam ağaçları ortasında trekking yapmanızı öneririz. 7’den 70’e herkesin isteğine hitap eden İncekum Orman Kampı’nda çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için oyun alanları da bulunuyor. Bu sayede ailenizle keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz. Kamp alanına doğru yola çıkmadan önce güncel hizmetler hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Paintball
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş