İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanı

İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanı
4,50

--

--

Hisarönü, Marmaris/Muğla


Hakkında

Mavi ve yeşilin birleştiği muhteşem bir manzara eşliğinde kamp yapmak istiyorsanız İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanını tercih edebilirsiniz. Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan ücretsiz İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanına Çubucak Kamp Alanı’ndan ilerleyerek ulaşabilirsiniz. Ulaşım kolaylığı sayesinde toplu taşıma ve özel araç ile ulaşımın sağlandığı bölgeye arzunuza göre karavan ile de gidebilirsiniz. Kamp bölgesinde karavan için 20, çadır için ise 150 adet boş alan bulunur. Dilediğiniz konaklama tipini tercih edebileceğiniz bölgede mavi ve yeşilin huzurlu birleşimine tanık olabilirsiniz.

Doğanın mucizelerini gözler önüne seren İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanında konaklarken duş, wc ve yeme-içme gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tesise başvurmanız gerekir. Tesiste belirli bir ücret karşılığında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gibi profesyonel kamp tecrübelerinize de başvurabilirsiniz. Ücretsiz bir biçimde konaklamak isterseniz yolda gelirken dayanıklı besinler satın alabilir ya da portatif wc ve duş imkânlarından faydalanabilirsiniz. 

Sarp kayalıkların olta balıkçılığı imkânı sunduğu doğada birçok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Yemyeşil bir doğa ve yüksek oksijen seviyesinde huzuru bulurken bisiklet sürüşünün tadını çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda masmavi Ege denizinde özgürce yüzebilirsiniz. Yemyeşil bir doğa ve masmavi bir gökyüzüne uzanan yürüyüş yollarında trekking de yapabilirsiniz. Bölgeye doğru yola çıkmadan önce eksiklerinizi gidermenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Market

Sıcak su

Restoran

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş