Ilgın Koyu Kamp Alanı

Ilgın Koyu Kamp Alanı
4,30

--

--

Mazıköy, Bodrum/Muğla


Hakkında

Yaşam rutinlerinden sıkılıp kısa bir kaçamak yapmak isterseniz tatil rotanıza mutlaka Ilgın Koyu kamp alanını eklemelisiniz. Bodrum’un Mazıköy ilçesinde yer alan ücretsiz kamp alanında muhteşem deniz dalgaları, yaprak şırıltısı ve kuş sesleri dışında bir gürültüye maruz kalmıyorsunuz. Dolayısıyla tatil sonunda sizi muhteşem bir dinginlik bekliyor. Mazıköy’de bulunan Ilgın Koyu’na toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgenin ulaşım kolaylığı hayalini kurduğunuz bir karavan kampını da gerçeğe dönüştürecektir. Arzunuza göre dilerseniz karavan dilerseniz de şahsi çadırınızla kamp alanına gelebilirsiniz.

Bodrum’un el değmemiş nadide güzelliği Ilgın Koyu çevresinde herhangi bir özel işletme ya da tesis bulunmuyor. Bu nedenle yeme-içme ya da tuvalet gibi ihtiyaçlarınız için hazırlanarak gelmeniz gerekiyor. Kamp alanı dışından ihtiyaçlarınızı karşılamak isterseniz yakında bulunan apartın hizmetlerini küçük bir ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Ilgın Koyu, tatilinde eğlence ve dans arayanlardan ziyade daha çok kitap okuma, yoga ve meditasyon gibi dinlendirici aktivitelere ağırlık veren misafirlerin kalbini kazanmayı başarıyor. Siz de tatilinizde dinlenmek ve dinç bir şekilde dönmek isterseniz geç kalmadan Ilgınlar Koyu’nu ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz çadır ya da karavan kampı yapabileceğiniz Ilgınlar Koyu kamp alanında birçok dinlendirici aktiviteyi de deneyebilirsiniz. Masmavi Ege Denizi’nde yüzme ve dalışın keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda olta balıkçılığını deneyerek keyifli anılar da biriktirebilirsiniz. Doğanın güzelliklerini keşfetmek isterseniz de trekking, gezi ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Gece yıldızların altında ya da gündüz vakti güneşin ilk ışıklarıyla yoga ya da meditasyonu mutlaka denemenizi öneririz. Ilgın Koyu’na doğru yola çıkmadan önce çevrede kamp işletmesi bulunmadığını unutmamalı ve hazırlıklı gelmelisiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Yakacak odun

Ağaçlık alan