İğneada Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği

İğneada Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği
4,50

saklikent-beylerbeyi.com/

+90 542 439 69 69

İğne Ada, D565, Demirköy/Kırklareli

saklikent.beylerbeyi@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

İğneada Longoz ormanlarıyla bütünleşeceğiniz bir doğa tatili için tercihinizi Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği’nden yana kullanabilirsiniz. Doğanın içerisinde büyüleyici bir konumda yer alan Beylerbeyi Çiftliği’nde eşsiz bir atmosferini keşfini çıkarma şansına sahipsiniz. 10.000m2’lik bir alan içerisine kurulmuş tesiste; birbirinden konforlu konaklama imkânları, gelişmiş hizmetler ve doğayla bütünleşeceğiniz tertemiz bir atmosfere tanıklık edebilirsiniz. Tüm sistemleri güneş enerjisiyle sağlanan tesiste doğanın birbirinden kıymetli kaynaklarını korurken soru işaretlerinden arınmış ve içiniz rahat bir tatil yapabilirsiniz. Meşhur tesisin İstanbul’a 3 saat 13 dakika, Tekirdağ’a 2 saat 10 dakika ve Kırklareli şehir merkezine yaklaşık 1 saat 18 dakikalık mesafesi mevcut. Üstelik tesisin kolay ulaşım imkânı ve merkezi konumu sayesinde kısa süre içerisinde hedefinize varabilirsiniz.

İğneada Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği Kamp Alanı’nda kendinizi konforlu hissedebileceğiniz pek çok konaklama alternatifiyle buluşabilirsiniz. Doğanın güzellik ve düzenini bozmamayı önceleyen gelişmiş tasarımıyla Beylerbeyi Çiftliği’nde Bungalov Evler, Tiny House Evler, Oba Evleri ve Çadır Kamp Alanlarında konaklama şansına sahipsiniz. Tesiste misafirlerin ihtiyaçlarını doğa içerisinde de kolayca karşılayabilmesi için mescit, duş, tuvalet, mutfak, buzdolabı, şarj alanları, piknik masaları, park ve daha birçok hizmet imkânı sunuluyor. Dolayısıyla Longoz ormanlarının huzurlu doğası içerisinde hem kendiniz hem de aileniz için huzurlu kamp anıları biriktirme şansına sahip olabiliyorsunuz.

İğneada’nın büyüleyici doğasını koruyarak ekolojik dengeye uyumlu şekilde düzenlenen Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği Kamp Alanı’nda pek çok etkinlik imkânı bulunuyor. Tesiste sevdiklerinizle voleybol oynayabilir, kano turlarına katılabilir ya da okçuluk sporuyla vakit geçirebilirsiniz. Doğayı keşfedeceğiniz farklı etkinlik imkânları için de trekking yürüyüşüne çıkabilir, ATV etkinliklerine katılabilir, bisiklet sürebilir ya da 6 km’lik mesafede bulunan denize kolayca gidebilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Kano
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Off Road
Okçuluk

Kiralama

Atv

Bungalow

Oba çadırı

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)