İğneada Aylak Meşe Kamp Alanı

İğneada Aylak Meşe Kamp Alanı
5,00

igneada-aylak-mese-kamp-alan.business.site/

0 530 667 77 03

Beğendik Köyü İç Yolu, Beğendik/Demirköy/Kırklareli

Özel işletme


Hakkında

İğneada’nın büyüleyici doğasında unutulmaz bir tatile doğru yola çıkmak için Aylak Meşe Kamp Alanı’nı tercih edebilirsiniz. Sakinlik, huzur ve dinginliğin öncelendiği tesiste Longoz ormanlarının tertemiz atmosferine de tanıklık etme şansına sahipsiniz. İğneada Aylak Meşe Kamp Alanı’nın İstanbul’a 3 saat 41 dakika, Tekirdağ’a 2 saat 34 dakika ve Kırklareli şehir merkezine yaklaşık 1 saat 52 dakikayı bulan mesafesi mevcut. Dolayısıyla yaz sezonu yola çıktığınızda toplu taşımayla kolayca tesise varabilirsiniz. Ayrıca kamp alanına gelirken özel aracınızı da tercih ederek tesisin otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz. 

İğneada Aylak Meşe Kamp Alanı’nda misafirlerin tercihlerine göre çeşitli konaklama alternatifleri geliştirilmiş. Dolayısıyla tesiste çadır, bungalov ya da karavanla da konaklayabilirsiniz. Genellikle bungalov ve çadır ağırlıklı konaklama tercih edilen tesise karavanla gitmek için önceden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Eşsiz bir orman içerisine kurulmuş İğneada Aylak Meşe Kamp Alanı’nda kendinizi ev konforunda hissedebileceğiniz pek çok hizmet alternatifi geliştirilmiş. Tesiste barbekü imkânı sayesinde kendi yemeğinizi yapabilir ya da diğer ihtiyaçlarınızı tesisin sunmuş olduğu hizmetlerle karşılayabilirsiniz. Üstelik sıcakkanlı bir hizmet anlayışı sayesinde konforun yanı sıra huzurlu vakitler de geçirebilirsiniz.

İğneada Aylak Meşe Kamp Alanı’nın denize çok kısa bir mesafesi bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde akvaryumu andıracak kadar temiz bir denizde yüzme ve dalış etkinlikleri yapabilirsiniz. Ayrıca İğneada’nın büyüleyici doğasını keşfetmek adına yürüyüşlere çıkabilir, bisiklet sürebilir ya da doğanın huzur verici renklerini fotoğraflayabilirsiniz. İğneada Aylak Meşe Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak adına iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş