Huzur Camping

Huzur Camping
4,50

huzur-camping.business.site/

0552 846 92 96

Salimbey Bademli 34. Sokak No:14 Dikili/İzmir Türkiye

Özel işletme


Hakkında

Adı gibi huzur temalı bir kamp tatili için Huzur Camping’e gidebilirsiniz. İzmir’in Dikili ilçesinde bulunan Huzur Camping yemyeşil bir doğanın orta yerinde kurulmuş. Dolayısıyla kamp süreniz boyunca adeta yenileneceğiniz tertemiz bir oksijenle baş başa kalmanızı sağlıyor. Denize sıfır bir bölgede doğanın büyüleyici renklerini sunan Huzur Camping’e ulaşım da oldukça kolay. Tesise ulaşmak için toplu taşıma ya da özel araçları tercih edebiliyorsunuz. Huzur Camping’e özel aracınızla gitmek için öncelikle Dikili ilçe merkezine gelmeniz gerekiyor. Daha sonra Şehit Sami Akbulut Caddesi yönünden güneydoğu yönüne doğru ilerleyin. Ardından Bademli Yolu Caddesi üzerinde devam edin. 1. Sokak yönüne girdikten sonra dümdüz devam edin ve yaklaşık 500 metre sonra Huzur Camping istikametine doğru sağa dönün. Biraz ilerledikten sonra tesisi sağ tarafta göreceksiniz. Huzur Camping’e gelirken toplu taşıma kullanacaksanız da Bademli istikametine doğru düzenli seferleri olan araçları tercih edebilirsiniz. 

Çeşitli ulaşım alternatiflerini kullanarak Huzur Camping’e geldikten sonra birden fazla konaklama imkânı bulabilirsiniz. Tesiste misafirler için çadır konaklama ya da karavan park alanı hizmeti sunuluyor. Üstelik şahsi çadırınız yoksa işletmenin tahsis etmiş olduğu kaliteli çadırları kiralayabiliyorsunuz. Arzuladığınız konaklama birimini tercih ettikten sonra tesiste birçok ihtiyacınız için çeşitli hizmetler bulabilirsiniz. Gün içerisinde yeme-içme gibi ihtiyaçlarınız için ortak kullanım bir mutfak alanı sunuluyor. Burada kendi yemeğinizi kısa süre içerisinde hazırlayabiliyorsunuz. Üstelik yemeklik malzemelerinizi de yakında bulunan köyün içindeki market ya da büfeden temin edebilirsiniz. Yemek masanızı lezzetlendirecek tatlar için de mangal yakabilirsiniz. Huzur Camping’te piknik yapan ya da mangal yakan misafirler için özel piknik masaları sunuluyor. Bu sayede sevdiklerinizle keyifli yemek vakitleri geçirebiliyorsunuz. Tesiste yemediğiniz ya da artan besinleri muhafaza edebileceğiniz buzdolabı da mevcut. Huzur Camping’in misafirler için hazırlamış olduğu çadır alanlarında her çadıra özel elektrik panoları da bulunuyor. Böylece kamp tatiliniz boyunca günlük ihtiyaçlarınız konusunda mahrum kalmıyorsunuz. 

Denize sıfır bir konumda bulunan Huzur Camping’te gününüzü neşeli kılacak çeşitli aktivite imkânları da mevcut. Doğa ile iç içe merkezi sayesinde tesiste konaklarken trekking ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Huzur Camping’in denizi masmavi bir dokuya sahip olsa da yer yer yosunlu alanlara maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle çok yakında bulunan Halk Plajı ya da Killik Koyu’nda denize girebilirsiniz. Tesiste ailesiyle tatile gelen çocuklar için de zıplama alanı gibi eğlenceli olanaklar bulunuyor. Bu sayede hem kendiniz hem de aileniz için kıymetli anılar biriktirebiliyorsunuz. Huzur Camping’e doğru yola çıkmadan önce sorularınız için tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş