Hüneba Camping

Hüneba Camping
5,00

huneba-camping.business.site/

0 533 541 17 04

Gökbük mahallesi 144, Finike/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın Finike ilçesinde butik bir kamp konseptini keşfedeceğiniz rotaların başında Hüneba Camping tesisi geliyor. Finike’de Gökbük Köyü’nün cenneti andıran lokasyonlarından biri olan Hüneba Camping’te doğada yeşilin her tonunu göreceğiniz unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Dere kenarında su şırıltısıyla huzurlu bir uykuyu deneyimleyeceğiniz Hüneba Camping’in Antalya şehir merkezine 2 saat ve Finike ilçe merkezine yaklaşık 25 dakikayı bulan bir sürüş mesafesi mevcut. Nar ağaçlarının altında kurulan büyüleyici kamp tesisine Finike’den ulaşmak istediğinizde Elmalı-Finike Yolu’nu kullanabilirsiniz. Ayrıca tesise vardıktan sonra aracınızı güvenli park rotalarına bırakabilirsiniz.

Finike’nin incisi Hüneba Camping’te dere kenarında kamp yapabileceğiniz elverişli rotalar mevcut. Bölme bölme ayrılmış bir çadır alanına sahip olan Hüneba Camping’te konforlu bir çadır kampı yapabilirsiniz. Ayrıca şahsi karavanınızla da tesise gelerek pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Tesiste misafirler için sıcak su, duş, ağaçlık alan, elektrik, internet bağlantısı, masa-sandalye ve mutfak hizmetleri sunuluyor. Bu sayede gündelik ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu konaklama ücretine dahil olarak tesis sınırları içerisinde karşılayabilirsiniz. Ayrıca günlük yemek ihtiyaçları için yorulmak istemediğiniz zamanlarda tesisin yemek ve içecek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Güler yüzlü hizmetle buluşabileceğiniz Hüneba Camping’in kapsamlı olanakları sayesinde ailenizle konforlu bir kamp tatiline adım atabilirsiniz.

Finike kamp alanları listesinde bulunan Hüneba Camping’te doğayı keşfedebileceğiniz pek çok aktivite imkânı mevcut. Bunun için öncelikle Akçay Çayı’nın çevresinde gördüklerinizi fotoğraflayabilir ve daha nicelerini deneyimlemek için doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Nar ağaçları ortasında kurulmuş Hüneba Camping’te büyüleyici bir doğayı keşfetmek için dalından sebze-meyve de toplayabilirsiniz. Ayrıca doğanın derinliklerini keşfederken eşsiz bir atmosfere kapılmak için bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Hüneba Camping’e doğru yola çıkmadan önce hizmet ve konaklama detayları hakkında bilgiye ulaşmak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş