Helios Güneş Camping

Helios Güneş Camping
4,00

instagram.com/heliosgunescamping/

+90 535 223 31 38

Uzunyurt, Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Helios Güneş Camping tesisinde hem doğa hem de güneşin tadını doyasıyla çıkarabileceğiniz bir tatile adım atabilirsiniz. Denize yaklaşık 10 dakikalık kısa bir mesafede bulunan Helios Güneş Camping, sahip olduğu büyüleyici doğa manzarası, kapsamlı konaklama alternatifleri ve hizmet detaylarıyla tesise adım atan herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Likya Yolu’nun yanında konumlanan tesise ulaşımı özel aracınızla kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra özel araçla geldiğinizde ödemiş olduğunuz konaklama ücretine ek olarak otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Helios Güneş Camping’in misafirler tarafından tercih edilen bir diğer özelliği de konaklama imkânları üzerine oluyor. Tesiste arzunuza göre çadırda ya da bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Tesisin misafirler için özel olarak tasarlanmış olduğu bungalov evlerin büyük bir çoğunluğunda eşsiz Kabak Koyu manzarası bulunuyor. Bu sayede kendinizi çok özel hissetme şansı bulabiliyorsunuz. Helios Güneş Camping’te daha özgür bir konaklamayı tercih ederseniz belirli alanlara çadır kurarak doğayla iç içe bir kamp tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca tesiste sıcak su, elektrik bağlantısı, internet, ortak oturma alanları ve restoran hizmetini bulabilirsiniz.

Muhteşem bir Ege denizine çok kısa mesafede bulunan Helios Güneş Camping’te doğayla bütünleşeceğiniz aktivitelerle eşsiz vakitler geçirebilirsiniz. Bunun için çevrede yürüyüş, gezi ya da rahatlama aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz. Aynı şekilde masmavi bir denizde yüzmenin ve dalışın da keyfini çıkarma şansınız bulunuyor. Likya’nın cenneti Helios Güneş Camping’e doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için önceden tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş