Helen Camping Beach & Restoran

Helen Camping Beach & Restoran
4,70

helencamping.com/

0501 286 78 17

Nusratlı köyü küpevler 1 küme evler no:158 Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Huzur verici dalga sesleriyle yenileneceğiniz bir kamp tatil için rotaya Helen Camping’i ekleyebilirsiniz. Helen Camping Beach & Restoran, 3500 m2’lik geniş bir zeytinlik arazinin içerisinde kurulmuş. Dolayısıyla yemyeşil bölgede konforlu bir tatilinin keyfini çıkarırken hem zihinsel hem de fiziksel olarak yenilenme imkânı bulabilirsiniz. Adeta yepyeni bir benlikle tanışacağınız Helen Camping Beach & Restoran, Küçükkuyu’ya 3 km’lik mesafede yer alıyor. Dolayısıyla tesise Küçükkuyu-Assos arası hizmet veren minibüslerle ulaşım mümkün hâle geliyor. Üstelik tesise Assos ilçe merkezi üzerinden özel araçla yaklaşık yarım saatte ulaşmanız da mümkün. Tesise özel araçla gelmek için öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerleyerek Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönmelisiniz. Ardından Behramkale Köy Yolu yönünde devam ederek sağa dönmelisiniz. Kısa bir süre sonra Helen Camping Beach & Restoran’ı yolun sağ şeridinde görebilirsiniz. 

Yeşil ve mavinin dengeli uyumunu yansıtan Helen Camping Beach & Restoran’da şahsi çadır ve karavanınızla konaklayabilirsiniz. Ayrıca tesisin 12 m2’lik bölgede otel konforu sunan yerleşik çadırlarını da oda+kahvaltı şeklinde kiralayabilirsiniz. Tesisin kendi yerleşik çadırları için özel elektrik ve aydınlatma sistemleri sağlanmış. Ayrıca 13 adet standart ve 5 adet kanvas çadırlarda yaklaşık 3 kişinin rahat konaklayabileceği konforlu bir ortam sunuluyor. Helen Camping Beach & Restoran’da ateş yakabilmeniz için de özel bir ateş kazanı bulunuyor. Ayrıca mangalı da tesisin kendi özel mutfak alanında yakabilirsiniz. Helen Camping Beach & Restoran’da yemek ihtiyaçlarınız için de kapsamlı bir hizmet politikası düşünülmüş. Tesiste açlığınızı giderme noktasında lavabo ve 7 adet buzdolabının bulunduğu ortak kullanım mutfak ya da özel alakart restoranı tercih edebilirsiniz. Tesisin kendi restoranında dünya mutfağı, ızgara ve burger gibi seçeneklerin sunulduğu geniş bir menü içeriği bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde yemek öğünlerini lezzetli bir hâle getirebiliyorsunuz.

Helen Camping Beach & Restoran’da konaklayan çadır ve karavan misafirleri için ücretsiz bir beach alanı bulunuyor. Burada kamp misafirlerinin konaklama ücretine dâhil olarak kullanabilecekleri şezlong ve şemsiye hizmeti de mevcut. Dolayısıyla güneşin bol enerjisini keşfederken keyifle yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Geniş bir zeytinlik arazi çevresinde trekking ya da bisiklet sürüşü yapmanızı da öneririz. Bölgeyi keşfetmek isterseniz de bir şehir gezisi planlayabilirsiniz. Helen Camping Beach & Restoran’ın etnik detaylarla tasarlanmış ve rengarenk ışıklarla zenginleştirilmiş “hayat ağacı” yanında mutlaka fotoğraf çektirmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

20°/17° C

Clouds

Çar (24.Nis)

17°/14° C

Rain

Per (25.Nis)

16°/16° C

Clouds

Cum (26.Nis)

19°/18° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

18°/17° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş