Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı

Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı
3,80

hazargolutabiatparki.com/

0 538 315 47 23

Sanayi, Sivrice/Elazığ

info@hazargolutabiatparki.com

Özel işletme


Hakkında

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde biriken yorgunluklardan arınabileceğiniz bir kamp rutini için Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Yıl boyunca hayalini kurduğunuz bir tatil anısını gerçekleştirebileceğiniz tabiat parkı, büyüleyici Hazar Gölü’nün tam karşısında yer alıyor. Bu sayede tabiat parkına geldiğinizde eşsiz bir göl manzarasına karşı kamp yapma şansınız bulunuyor. Doğasında pek çok canlı türüne ev sahipliği yapan Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın Elazığ merkezine yaklaşık 28 km’yi bulan bir mesafesi mevcut. Şehrin merkezinden tabiat parkına doğru gelmek için yola çıktığınızda Diyarbakır – Elazığ yolu istikametini kullanabilirsiniz. Bu şekilde yaklaşık yarım saatlik bir süre içerisinde tesise gelerek aracınızı otoparka bırakabilirsiniz. Özel aracınızın bulunmadığı durumlarda tabiat parkına gelmek için Elazığ – Sivrice arasında hizmet veren araçlara binerek Diyarbakır – Elazığ yolunda kavşağa tam olarak girmeden inebilirsiniz. İndiğiniz noktada kısa bir süre yürüyerek Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’na ulaşabilirsiniz.

Kampçılara bir doğa keşfi sunan Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda arzuladığınız pek çok konaklama türüyle karşılaşabilirsiniz. Tabiat parkında Hazar Gölü manzarasına karşı çadır kurabilirsiniz. Ayrıca özgürlüğüne düşkün bir kamp deneyimi yaşamak için tesise kendi karavanınızla gelerek park imkânından faydalanabilirsiniz. Doğayla baş başa bir kamp tatilinde konforlu tercihler yapmak istediğinizde tesisin özenle tasarlandığı yörük çadırlarını kiralayabilirsiniz. Aynı şekilde tesisin 1+1 ve 2+1 müstakil apart evlerini kiralayarak ev konforunu aratmayan bir kamp tatiline adım atabilirsiniz. Konaklama tercihiniz ne olursa olsun Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda kalırken pek çok olanaktan faydalanabilirsiniz. Tesisin ortak kullanım alanında misafirler için duş, mangal alanı, tuvalet, sıcak su, buzdolabı, ocak, mescit ve aydınlatma türevi hizmetler sunuluyor. Bu sayede tesis sınırlarında kampçılığa yönelik ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabiliyorsunuz.

Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda ruh ve bedeninizi dinç kılabileceğiniz çeşitli aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Öncelikle Hazar Gölü çevresinde plaj sporlarını deneyebilir ve özgürce yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Masmavi Hazar Gölü’nün karşısında görüntüsüyle büyüleyen bir doğayı keşfetmek için bisiklet turuna çıkabilir ya da doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Ailenizle çıktığınız bir kamp tatilinde hep birlikte keyifli vakit geçirmek için spor alanları ve çocuk parkını da keşfedebilirsiniz. Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce güncel ve kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)