Havuzlar Kafe-Kamp

Havuzlar Kafe-Kamp
4,50

instagram.com/havuzlarkafe/

0 533 685 26 02

Kilitbahir Köyü Havuzlar Mevkii, Eceabat/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde maviyi keşfedeceğiniz bir kamp deneyimi için Havuzlar Kafe-Kamp tesisini ziyaret edebilirsiniz. Eceabat ilçesinde Zeytinlik Çadır Kamp ve Piknik Yeri’yle kardeş işletme olarak hizmet veren tesis, Kilitbahir Köyü Havuzlar Mevkii’nde konumlanıyor. Deniz ile arasında sadece bir yol bulunan kamp alanına çevre rotalardan kolay bir şekilde ulaşım da sağlanabiliyor. Kafe-kamp olarak hizmet veren tesisin Balıkesir’e 3 saat 26 dakika, Çanakkale’ye 1 saat 23 dakika ve Eceabat ilçe merkezine 15 dakikayı bulan bir ulaşım süresi mevcut. Bu sayede çevre il ve ilçelerden yola çıktığınızda vakit kaybetmeden kısa sürede tesise ulaşabilirsiniz. Havuzlar Kafe-Kamp işletmesinin Kilitbahir rotasında yer alması deniz yolu ulaşımını da mümkün kılıyor. Bu sayede tesise gelirken deniz feribotunu kullanarak Kilitbahir’e gelebilir ve kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Eceabat’ın incisi Havuzlar Kafe-Kamp tesisine geldikten sonra çeşitli noktalara kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Şahsi çadırı kuracağınız noktanın hem gölgelik hem de manzara karşısında eşsiz konumu sayesinde kendinizi kamp tatilinde de oldukça konforlu ve keyifli hissedebilirsiniz. Çanakkale’nin büyüleyici atmosferinde kamp anıları biriktirebileceğiniz Havuzlar Kafe-Kamp tesisinde çeşitli hizmet olanaklarıyla da buluşabilirsiniz. İşletmenin kafe işleyişi sayesinde günlük eksiklerinizi tesisten giderebilir ya da yemek tercihlerinizi hazır olarak yapabilirsiniz. Aynı şekilde kendiniz de yemek hazırlayarak manzaraya karşı masa-sandalyelerde ailenizle birlikte yiyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Havuzlar Kafe-Kamp tesisinde kamp boyunca rahat etmenizi sağlayacak sıcak su, duş, elektrik bağlantısı, ortak oturma alanı ve otopark hizmetleriyle de buluşabilirsiniz. 

Denize nazır eşsiz bir noktada hizmet veren Havuzlar Kafe-Kamp tesisinde çeşitli yaz aktiviteleriyle vakit geçirebilirsiniz. Bunun için öncelikle masmavi Çanakkale denizinde yüzebilir ya da sualtı güzelliklerini keşfetmek adına dalış etkinliklerine katılabilirsiniz. Ayrıca olta balıkçılığı yaparak kampta da günlük hobilerinizi devam ettirebilirsiniz. Masmavi bir denizle birlikte yeşil atmosferi keşfetmek istediğiniz noktada doğa yürüyüşlerine çıkabilir ya da ilçede bisiklet sürerek rotayı keşfedebilirsiniz. Havuzlar Kafe-Kamp tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş