Hanyeri Kamp Alanı

Hanyeri Kamp Alanı
4,70

safari-house.business.site/

0 532 324 66 19

Denizli, göleti hanyeri, Gebze/Kocaeli

Özel işletme


Hakkında

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde doğayla bütünleşeceğiniz bir kamp tatili için Hanyeri Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Gebze’nin Denizli bölgesinde hizmet veren Hanyeri Kamp Alanı’nın İstanbul’a 1 saat 8 dakika, Sakarya’ya 1 saat 4 dakika, Kocaeli şehir merkezine 45 dakika ve Gebze ilçe merkezine yaklaşık olarak yarım saatlik bir sürüş mesafesi bulunuyor. Denizli Göleti’ne yakın bir noktada bulunan Hanyeri Kamp Alanı’na ulaşım özel araçlarla sağlanıyor. Kamp alanına gelirken şahsi aracınızı kullanmak için İstanbul’dan yola çıktığınızda Anadolu ya da Kuzey Marmara Otoyolu’ndan devam edebilirsiniz. Ayrıca çevre lokasyonlardan geldiğinizde de Kuzey Marmara Otoyolu’na bağlanarak kolay bir şekilde tesise varabilirsiniz. Hanyeri Kamp Alanı’na vardıktan sonra şahsi aracınızı güvenli bir şekilde araç otoparkına da bırakabilirsiniz.

Hanyeri Kamp Alanı’nın doğal konumu ve huzurlu atmosferi her yaştan misafirin eşsiz anılar biriktirmesine yardımcı oluyor. Öncelikle yemyeşil bir doğanın dokusuyla yenilenirken kendi çadırınızı misafirler için ayrılmış özel konaklama rotalarına kurabilirsiniz. Çadırınızı gölgelik alanlara güvenle kurduktan sonra ormanda yürüyüş yapabilir ya da ateş başında çay içmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Hanyeri Kamp Alanı’nda doğal bir hayatı yaşamanız adına organik köy kahvaltısı bulunuyor. Bahçede yetişen organik ürünlerle hazırlanan köy kahvaltısını her sabah deneyimleyebilirsiniz. Arzunuza göre akşam yemeğini tadabilir ya da sucuk ekmek gibi alternatif tatları keşfedebilirsiniz. Hanyeri Kamp Alanı’nın konforlu konaklama imkânları ve gelişmiş hizmetleri ailelerin rahat edebilmesi adına düzenlenmiş. Dolayısıyla ailenizle huzurlu bir kamp anısı biriktirmek için yaz tatilini Hanyeri Kamp Alanı’nda geçirebilirsiniz.

Gebze’nin doğayla birleşen rotasında bulunan Hanyeri Kamp Alanı’nda çeşitli yaz aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz. Öncelikle Yörük Yaylası’nda bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Ayrıca doğanın birbirinden farklı renklerini keşfetmek için bisiklet turu yapabilirsiniz. Tesiste doğayı keşfederken kamp sınırları içerisinde vakit geçirebileceğiniz olanaklar da mevcut. Bunun için Hanyeri Kamp Alanı’nda doğa manzarası karşısında keyifli bir sohbet süresi geçirebilirsiniz. Gebze’de hizmet veren kamp alanına yola çıkmadan önce konaklama ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş