Hangar Camp

Hangar Camp
4,90

facebook.com/Hangar-Camp-660584407723634/

0543 865 35 25

Andifli, Kaş/Antalya

hangarcamp@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın gözdesi Kaş ilçesinde hem sanatsal hem de konforlu bir kamp alanı için Hangar Camping’i ziyaret edebilirsiniz. Kaş-Demre yolu üzerinde konumlanan tesis, şehir rutinlerinden sıkıldığınız anda doğa ile iç içe sunduğu olanaklar sayesinde kendinizi çok özel hissetmenizi sağlıyor. Ağullu Köyü içerisinde bulunan kamp alanına yol kenarından yaklaşık 200 metre ilerleyerek gelebiliyorsunuz. Kaş Terminaline 400 metre mesafesi bulunan Hangar Camping’e yürüyerek kısa sürede varabilirsiniz. Aynı zamanda farklı şehirlerden ulaşmak için Kaş Terminaline gelerek buradan kısa bir süre içerisinde Hangar Camping’e varabilirsiniz.

Geniş bir bahçe üzerine kurulmuş konforlu tesiste denize ihtiyaç duymadan özel havuzda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda geniş konaklama alanlarında hem kendi çadırınızı kurabilir hem de işletmenin misafirler için tahsis ettiği çadırları kiralayabilirsiniz. Tesiste kendinizi dinç hissedebileceğiniz konforlu bir konaklama yaparken yeme-içme gibi temel ihtiyaçları da restorandan karşılayabilirsiniz. Ayrıca yazın bunaltıcı sıcaklarında serinletici alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri için mini barı ziyaret edebilirsiniz. 

Sanatsal bir yaşamın dinamiklerini yansıtan Hangar Camping’te birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Doğanın çeşitli renklerini birleştiren keyifli etkinlikler sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar genç ve heyecanlı hissedeceğinizi söyleyebiliriz. Doğa ile baş başa kalacağınız Hangar Camping’te konaklarken yaz sıcağında kendinizi rahat hissetmek için özel havuzda yüzebilirsiniz. Aynı zamanda doğanın renklerini keşfedeceğiniz bir trekking ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Hem köy esintisi hem de doğanın farklı yüzlerini keşfedeceğiniz tesiste gördüklerinizi unutulmaz kılmak için mutlaka fotoğraf makinesi getirmenizi tavsiye ederiz. Tesise doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş