Halil Pasha Beach Camping

Halil Pasha Beach Camping
4,20

halil-pasha-beach-camping.business.site/

0532 296 47 52

Çandarlı, Bergama Asfaltı Caddesi No:2, Dikili/İzmir

Özel işletme


Hakkında

Halil Pasha Beach Camping’te denizin keyfini çıkartıp konforlu bir kamp yapabilirsiniz. Misafirlerine hem kamp hem de deniz keyfi sunan tesis, İzmir’in Dikili ilçesinde bulunuyor. Tesiste alabildiğine masmavi bir denizin uzandığı yumuşacık kumsal şeridi göze çarpıyor. Dolayısıyla kamp tatilinizi değerli kılacak kıymetli anılara sahip olabiliyorsunuz. Çandarlı mevkiinde bulunan Halil Pasha Beach Camping’in merkezi konumu ulaşımınızı da oldukça elverişli kılıyor. Bu sayede özel bir işletme tarafından çalışmaları sürdürülen kamp alanına hem toplu taşıma hem de özel araçla gidebiliyorsunuz. Halil Pasha Beach Camping’e özel araçla gitmek için Dikili ilçe merkezinden hareket ederek Çandarlı Yolu Caddesi’ne doğru yönelmeniz gerekiyor. Ardından Çandarlı-Dikili Yolu üzerinde devam ederken Sanayi Caddesi’ne yönelmelisiniz. Daha sonra başlayan Çandarlı Yolu üzerinde hedefinizi sağda görebilirsiniz. Beach Camping'e giderken toplu taşıma kullanacaksanız da Dikili-Çandarlı istikametinde çalışan otobüs seferlerini tercih edebilirsiniz.

Halil Pasha Beach Camping’te Beach konseptinde sunulan birçok hizmete ulaşabiliyorsunuz. Tesiste misafirler için özel olarak büfe, elektrik, internet bağlantısı, soyunma kabinleri, wc, duş ve oturma alanı gibi hizmetler sunuluyor. Üstelik masmavi bir denizin dalgalarıyla hareketlenen sahilde rengarenk şezlong ve şemsiyeleri küçük bir ücret karşılığında kiralayabiliyorsunuz. Tesisin şahsi çadırıyla konaklamak için gelen misafirlere özel geniş bir çadır alanı bulunuyor. Bu bölgede gölgelik bir alana çadırınızı kurarak sessizliğin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Güler yüzlü hizmetiyle tercih edilen Halil Pasha Beach Camping’te yeme ve içme gibi ihtiyaçlar için büfenin hizmetlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Tesisin büfesinde sıcak yaz günlerine ilaç gibi gelecek soğuk içecek seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda açlığınızı giderecek küçük atıştırmalıkları alabiliyorsunuz. 

Beach Camping konseptiyle hizmet veren Halil Pasha tesisinde yaz sezonunu hareketli hâle getirecek aktiviteleri de deneme şansı yakalayabiliyorsunuz. Masmavi Ege Denizi’nde yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi faaliyetlerin keyfini çıkartma imkânı bulabilirsiniz. Aynı zamanda denizde yelken gibi faaliyetlere katılarak tatilinizi daha eğlenceli kılabilirsiniz. Beach Camping’in eğlenceli konsepti ve kesintisiz hizmet anlayışı kamp tatilinizi oldukça keyifli bir hâle getirecek. Halil Pasha Beach Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesisin fiyat politikasına dair çeşitli sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Yelken
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Dalış
Kültür
Bisiklet
Balık Tutma

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş