Habitat Mesire Yerleri (Yedigöller)

Habitat Mesire Yerleri (Yedigöller)
4,30

yedigollermillipark.com/

+90 850 241 15 81

Yedigöller Yolu, Merkeşler/Yığılca/Düzce

bilgi@yedigollermillipark.com

Özel işletme


Hakkında

Düzce’nin Yığılca ilçesi ve Yedigöller Milli Parkı içerisinde kamp yapmak için Habitat Mesire Yerleri’ni ziyaret edebilirsiniz. Yedigöller Milli Parkı içerisinde hizmet veren tesis, ormanın içerisinde huzur bulmak isteyen misafirlerine hitap etmeyi başarıyor. Yedigöller içerisindeki tek özel tesis olarak hizmet veren Habitat Mesire Yerleri’nde yıl boyu doğanın birbirinden huzurlu renklerini keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. Doğanın muhteşem rotasında konumlanmış özel tesise ulaşım araçla kolayca sağlanıyor. Üstelik tesisin İstanbul’a 3 saat 40 dakikayı bulan bir sürüş mesafesi mevcut. Dolayısıyla özel araçla gelirken Kuzey Marmara ya da Anadolu Otoyolu’nu kullanabilirsiniz. Mesire Yeri’ne vardıktan sonra aracınızı doğanın içerisinde otoparka güvenle bırakabilirsiniz.

Yedigöller’in doğa içerisindeki uğrak noktası Habitat Mesire Yerleri’nde misafirlerin konaklayabileceği çeşitli alternatifler düşünülmüş. Dolayısıyla tesiste kendi çadırınızı kurabildiğiniz gibi özenle dekore edilen bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz. Tesisin bungalov yapıları Pisagor Evler, Nazlı Ev ve Serin Ev olmak üzere farklı kategorilere ayrılıyor. Dolayısıyla konaklama tercihinize uygun olarak dilediğiniz yapıyı seçebiliyorsunuz. Habitat Mesire Yerleri’nde kalırken Yedigöller çevresinde doğanın tadını çıkarırken günlük alışkanlıklarınız için kaliteli hizmetler bulabilirsiniz. Bunun için tesisin Habitat Restoran ya da Sincap Cafe isimli merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Cafe’de üçüncü nesil dünya kahvelerine kadar ulaşan geniş bir içecek seçeneğiyle buluşurken restoranda köy kahvaltısı, mangal, ızgara ve ekmek arası gibi lezzetli tercihler bulabilirsiniz.

Doğanın en güzel renklerinde konumlanan Habitat Mesire Yeri’nde pek çok aktiviteyi keşfedebilirsiniz. Özel tesiste kalırken doğanın kalbine giden bol oksijenli yollarda trekking yapabilirsiniz. Aynı şekilde patika yollardan geçerek ulaştığınız bir şelale üzerinde eşsiz doğa fotoğraflarına imza atabilirsiniz. Birbirinden güzel 7 adet göle tanıklık edebileceğiniz Habitat Mesire Yerleri’nde seyir terasını, gülen kayaları, yaban hayvanlarını ya da yüzlerce ağaç ve bitki türünü keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca tesiste bisiklet sürüşü, yoga ve gezi aktivitelerini de deneyebilirsiniz. Habitat Mesire Yerleri’ne doğru yola çıkmadan önce soru işaretlerini gidermek için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)