Güneyli Gelibolu Kamp Alanı

Güneyli Gelibolu Kamp Alanı
4,20

--

0 545 615 18 92

Güneyli Köyü Mahmutpaşalılar Tatil Sitesi Koyu, Gelibolu/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Büyüleyici bir sahil şeridi ve ormanlık alanın birleşiminde kamp kurmak için Güneyli Gelibolu Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Özel bir işletme tarafından çalışmaları sürdürülen tesis, Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi ve Mahmutpaşalılar Tatil Sitesi Koyu bölgesinde bulunuyor. Tesisin merkeze yakın bir noktada vermiş olduğu hizmetler sayesinde günlük ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu merkez noktalardan sağlayabilirsiniz. Masmavi bir denizin tam yanı başına kurulmuş Güneyli Gelibolu Kamp Alanı’na adım attığınız andan itibaren huzur ve sessizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Konumu itibariyle Güneyli Gelibolu Kamp Alanı’na ulaşım yalnızca özel araçlarla sağlanıyor. Dolayısıyla özel araçla tesise geldiğinizde konaklama ücreti dahilinde otopark imkânından da faydalanabiliyorsunuz.

Sessiz bir doğanın içine kurulmuş Güneyli Gelibolu Kamp Alanı’nda huzurlu konaklama alternatiflerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp alanı sınırları içerisinde dilediğiniz noktaya çadırınızı kurarak sessizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik çadır kurduğunuz rotadan çok kısa bir süre içerisinde denize girerek yaz tatilini hayal ettiğiniz gibi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tesiste konaklayan misafirlerin ihtiyaçları doğrultusunda wc, duş, soyunma kabini, elektrik bağlantısı ve otopark imkânı sunuluyor. Ayrıca yemek ihtiyaçlarınız için kahvaltı ve aperatif öğünler bulabileceğiniz kapsamlı bir büfe bulunuyor. Bu sayede şirin detaylarla zenginleştirilmiş Güneyli Gelibolu Kamp Alanı’nda hem ihtiyaçlar hem de konaklama noktasında eşsiz olanaklarla buluşabilirsiniz. 

Güneyli bölgesinde hizmet veren Güneyli Gelibolu Kamp Alanı’nda çeşitli yaz aktivitelerini de keşfedebilirsiniz. Tesisin denize sıfır konum avantajı sayesinde gün içerisinde yüzme ve dalış aktivitelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca doğayla barışık konumunu fırsat bilerek trekking, gezi ve bisiklet sürüşünü de yapabilirsiniz. Gelibolu’nun tarihi güzelliklerini keşfetme fırsatı yakalayacağınız rotaya mutlaka fotoğraf makinesiyle gitmenizi tavsiye ederiz. Güneyli Gelibolu Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Görsel 1: Elif Akyıldız, Görsel 2: Ahmet Poyraz, Görsel 3:Ahmet Poyraz, Görsel 4: Muhammed Kılıç, Görsel 5: R. E. Barin


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş