Gülen Kamping

Gülen Kamping
3,80

--

0 452 324 66 86

Atatürk, Şht. Hüseyin Akar Sk. No:16, Ünye/Ordu

Özel işletme


Hakkında

Karadeniz’in eteklerinde dinlendirici bir kamp tatili için rotanızı Ordu’nun incisi Gülen Kamping’e çevirebilirsiniz. Bungalov, karavan ve çadır kampı konseptleriyle her tatilciye aynı anda hitap etmeyi başaran Gülen Kamping tesisi Ordu’nun Ünye ilçesinde konumlanıyor. Tesisin denize sıfır konumu ve merkezi ulaşım avantajı pek çok misafirin sezon boyunca uğrak noktası olmasını sağlıyor. Gülen Kamping’in bir tarafından Uzunkum Plajı yer alırken diğer tarafını Ayanikola Kilisesine ait kalıntılar çevreliyor. Bu sayede unutulmaz bir tatil yaparken şehir tarihini de keşfetme fırsatı bulabiliyorsunuz. Gülen Kamping tesisinin Ordu şehir merkezine 64,1 kilometre ve Ünye ilçesine ise 2,4 kilometreyi bulan bir uzaklığı mevcut. Bu sayede Ordu şehir merkezinden yola çıktığınızda en fazla bir saati bulacak yolculuğun sonunda kamp tesisine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ordu şehri ya da Ünye ilçe merkezinden hareket eden toplu taşıma araçlarıyla tesise gelebilirsiniz. Şahsi aracınızı ise tesisin güvenli otoparkına bırakabilirsiniz.

Karadeniz’in incisi Ordu’nun Ünye ilçesinde çok uzun yıllardır hizmet veren Gülen Kamping’te misafirlerin rahat edebileceği pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Öncelikle tesiste özenle tasarlanmış bungalow evlerde kalarak konforlu bir tercih yapabilirsiniz. Ayrıca denize sıfır bir rotada doğanın güzelliğini keşfetmek için karavan ya da çadır kampı alternatiflerini de tercih edebilirsiniz. Gülen Kamping’in özel bungalow evlerinde kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz mini bir mutfak bulunuyor. Ayrıca tesisin özel olarak belirlemiş olduğu alanlarda mangal yakabiliyorsunuz. Kendi yemeğinizin yanı sıra konforlu bir lezzet tercihi yapmak için tesisin restoran hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Tesiste konaklayacağınız süre boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz yiyecek ve kamp eşyalarını yakında bulunan çevre işletmelerden temin edebilirsiniz.

Gülen Kamping’in denize sıfır konumu pek çok yaz aktivitesini de mümkün kılıyor. Öncelikle Karadeniz’in eşsiz sularında kano ve sandal etkinliklerine katılabilirsiniz. Ayrıca Uzunkum Plajı’nda güneşlenip yüzme ve dalışın keyfini çıkarabilirsiniz. Tatil aktivitelerinde maviliklerin yanı sıra yeşile de doyacağınız bir aktivite tercihi için doğa yürüyüşü yapabilir ya da sahil şeridinde bisikletle vakit geçirebilirsiniz. Gülen Kamping tesisine doğru yola çıkmadan önce bungalow evlere rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş